Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor az érettségi az ennyi...

Akkor az érettségi az ennyi volt? Vége kész? Szóbeli nem lesz eleve, az írásbelik elfogytak? Ez volt a „nagy érettségi“ amire 4 évig spannoltam magam?

Figyelt kérdés

megvan a 4 írásbeli. Az 5. választott tárgy már meglett tavaly előrehozottként.

Szóbeli nem is lesz.

Akkor az érettségi a mai angollal ki is fújt részemről? Ennyi volt a „nagy“ érettségi, amire 4 évig készültünk? Mert erre kár volt nem 4 évet, még 1-et is készülni.

Az emelt matek na az igen, az nem semmi volt, de az összes többi az lófütykös.


2020. máj. 7. 16:40
 1/8 anonim válasza:
34%
Ja csalás. Szóbeli nélkül érettségit se adnék senkinek. Ez is hozzátartozik.
2020. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Örülök, hogy neked ilyen könnyen ment
2020. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Van, amiből lesz szóbeli, ha neked nincs ilyen tantárgyad, akkor részedről ennyi, igen. Most ez egy ilyen helyzet. Nekem sem volt minden tantárgyból szóbeli, sőt, volt olyan, amiből csak szóbeli volt, írásbeli nem volt, és akkor nem volt karantén meg veszélyhelyzet.
2020. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Igen, könnyebb mint nekünk volt. De nekünk volt lehetőség szóbelin javítani nekik nincs. Pl nekem a matek úgy lett meg h szóbeliztem, de itt aki bukik az majd megy pótvizsgára.


Mai fejemmel én se paráznék rá,de ez egy első komoly vizsga meg minden. Sok mindent lehet hasznalni érettségin,töri atlasz stb abba 80% benne van minden. Szerintem aki nem készül rá semmit ezeket használva is megvan a kettes.

2020. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Aki írásbelin 12% és 24% közötti eredményt ért el, annak ebben a vizsgaidőszakban is lesz szóbeli.

2020. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Aki írásbelin 12% és 24% közötti eredményt ért el, annak ebben a vizsgaidőszakban is lesz szóbeli."



Ez engem nem érint én kb a max pontszámot remélek mindenből.

2020. máj. 7. 18:27
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ja csalás. Szóbeli nélkül érettségit se adnék senkinek. "


Akkor irány Dr. Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes és nála jelentsd a csalást. Ő írta alá a szóbelik eltörléséről szóló kormányrendeletet.

2020. máj. 7. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél kedves kérdező?:) csak kíváncsiságból
2020. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!