Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az angol érettségit valahol...

Az angol érettségit valahol meg tudon nézni magyar nyelven hogy legalább tudjam miért buktam meg?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy megbuktál?


Egyébként nincs fent magyar nyelven. Miért lenne?

2020. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Mindig elszomorít, amikor 10 év angoltanulás és megszámolhatatlan közpénz elköltése után valaki megbukik egy angol érettségin, ráadásul annyira ÉLETKÉPTELEN BAROM, hogy még magyarul keresni is képtelen.
2020. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A megoldókulcsban meg tudod nézni, hol mi volt a helyes válasz. Ha olyan alap szavakat nem értesz, amiket oda be kellett volna írni és azt is magyarul akarod megkeresni, akkor nem is értem miért jelentkeztél angol érettségire...

De egyébként honnan veszed, hogy megbuktál?

2020. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magnohallhatas nevetségsen egyszerű volt. Nem is értem ezt hogy engedhették meg.
2020. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!