Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek az érettségitől! Mit...

Félek az érettségitől! Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Magyarból 5,4 voltam 11.-ben és 12.ben. Történelemből 4.,5.,Angolból stabil 4.-es van írásbeli nyelvvizsgám.Matekból pedig 3-2 voltam.Az gyengén ment.Most digitális oktatás volt,alig tanultam bármit is.Úgy érzem semmit nem tudok.A cél a töri 5,angol 5,magyar 4,mat 3 lenne. Szerintetek van erre még esély?Ma például úgy tervezem,hogy órákat fogok magyarozni. 19/F

2020. máj. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van esély.
2020. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 meszike91 ***** válasza:
100%
Ne félj!
2020. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az hogy ne görvsölj rá. Ha nem arra koncentrálaz hogy milyen jegyet szeretnél, hanem arra hogy a legjobbat add, akkor nem lehet semmi baj
2020. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Matekot vedd át , ott ahol gond van azt ismertesse oktató jó matekos . Az elvet a módszert kell megerteniazt felismerni , alkaomazni . De youtube is teli lehet ezekkel .
2020. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert!

Ne görcsölj rá és ha esetleg hirtelen nem tudsz valamit akkor se pánikolj be!

Én nem sokat készültem a magyarra és az írásbelim 88% lett.

2020. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell görcsölni, igazából mintha egy dolgozatra ülnél be, csak vegyes feladatokkal, a matekot is már az első részből összelehet hozni kettesre. Mateknál a rész számításokat ne felejtsd el leírni, mert a helyes levezetésért is kaphatsz pár pontot( akkor is ha a számok nem teljesen helyesek)
2020. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!