Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy fog változni...

Szerintetek hogy fog változni a ponthatár CORVINUS GTK pénzügy és számvitel alapszakon?

Figyelt kérdés
810-ről 560-ra csökkent a jelentkezők száma... Vajon azok nem jelentkeztek akiket alapból nem vettek volna fel? Valószínűleg 430-435 pontom lesz és azt próbálom megfejteni, hogy be jutok ennyivel vagy sem?

2020. máj. 10. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
+ (Budapest); nektek hogy sikerült az érettségi?
2020. máj. 10. 10:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyivel bejuthatsz,van ra eselyed.Igy hogy ennyit csokkent a jelentkezok szama,joval nagyobb eselyed van hisz gondolj bele,van egy keretszam akiket felvesznek,es joval nagyobb eselyed van arra hogy benne legyel abba a szamba ha 560 jelentkezo kozul kell benne lenned a legjobb x ben,mintha 810 emberbol kene benned lenned abba a legjobb x be,akiket felvesznek.Ugyhogy szerintem van esely.Tavaly mennyi volt a ponthatar Kerdezo?
2020. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg azt kifelejttettem,hogy csak azert a ponthatar nem lesz alacsonyabb mert kevesebben jelentkeztek,pusztan joval nagyobb eselyed van benne lenni abban a szamban,akiket felvesznek.Remelem sikerul bejutnod,en is Bce re jelentkeztem elsonek;)
2020. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
430, vagyis már az is jó, ha nem növekszik :) Köszi, remélem neked is sikerül!
2020. máj. 26. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem bejutsz, szerintem meg lesz ennyi ponttal. Én gazdmen szakra jelentkeztem, kb.463 pontom lesz.
2020. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Wow, az nagyon jó... mondjuk én is össze tudtam volna kaparni még egy csomó pontot, de külhoniként egy rakás dologról utolsó pillanatban értesültem :( Legalább lesz mire fogni, ha nem vesznek fel :DD
2020. máj. 27. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!