Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikai ismeretek emelt...

Informatikai ismeretek emelt szintű érettségi, packet tracerben GUI-t lehet használni?

Figyelt kérdés

A kérdésem adott. Most 14.-én emelt szinten teszek érettségit a továbbtanuláshoz, informatikai ismeretek ágazati érettségi tárgyból. Az érdekelne, hogy a hálózati ismeretek részben a Cisco Packet Tracerben le lesz tiltva a GUI Config felület és csak CLI-IOS Command Line-ban állíthatom be az eszközöket, vagy szabad használni? Valahol olvastam már ilyet, hogy vizsgáknál le szokták tiltani. Config részből valószínűleg egy picivel gyorsabban menne az eszközök konfigurálása, ezért érdekel.

Ha esetleg bővebben is ki szeretnéd fejteni, az is érdekel, hogy a többi főfeladatban milyen segítségek vannak. Gondolok itt az Autocomplete-re stb...



2020. máj. 10. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is infó ismeretekből teszek érettségit idén. Nekünk a hálózatos tanárunk azt mondta, hogy úgy készüljünk, hogy a GUI config felület le lehet tiltva. Egyértelműen ez inkább a router,switch és stb eszközre vonatkozik. Mivel van pár eszköz ahol nincs CLI-IOS,badarság lenne letiltani, emiatt lehetetlen lenne megoldani.

Ha egy jó tanácsot megfogadsz, készülj úgyhogy CLI-IOS-t kell használnod.

2020. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Én középszinten teszem le ezt a vizsgát szintén csütörtökön. Ott is érvényes vajon ez a szabály? Sehol nem találtam hivatalosan erre információt, de nagyon érdekelne :)
2020. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

#2

Megkérdeztem a tanárunkat, ő azt mondta, hogy mind a kettő szintre vonatkozik ez.

2020. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Köszönöm! 😉
2020. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szerencsére úgy készültem, de azért érdekelt :) sok sikert!
2020. máj. 14. 06:28
 6/8 anonim válasza:
Lehetett használni hála az égnek. De ez az érettségi nagyon szemét volt. Ha a 2-esem meglesz már örülök. 😂
2020. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jelentem: 3-mas lett. Nem jó, de nem is tragikus. 😅
2020. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szivatós volt minden feladat. Szerencsére azért hálózatiban 3-4 hiba lett csak, többiben, amit gyorsan meglehetett oldani megcsináltam. 55%-al 4-es lett :). Hozzátartozik, hogy én csak ebből írtam, mert továbbtanuláshoz kelett.
2020. jún. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!