Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap földrajzból érettségize...

Holnap földrajzból érettségizem középszinten, mit nézzek még át ma?

Figyelt kérdés

Általában mi az, ami biztos, hogy benne lesz? Mit a legérdemesebb átnézni?

Például a topográfiai résznél én a világ összes folyóját, táját, országát, városát stb. megtanultam és el is tudom őket helyezni nagytérképen, de amikor aztán "be van nagyítva" akkor nem megy valami jól ez sem.

Itthon csinálgatom már nagyon régóta az érettségiket, de akkora különbségek vannak, hogy értem már el 68%-ot is meg 27%-ot is.



2020. máj. 11. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Igazából nálunk földrajzon 80% volt a minimum érettségin, úgy, hogy a tanár kb csak topográfiát adott le, óra is havonta 1x volt tartva. Nálunk kb mindenki erre ment akinek kellett egy kamu 5-ös érettségi. Szal ha 27 és 68 % között lábadozol egy nappal előtte az elég kellemetlen.
2020. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a földrajz könyved megvan-e. Nos, azt kellene lapozgatnod.
2020. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Nem szeretnék egyetemre menni, így nem igazán fontos számomra az, hogy kettes vagy ötös.


#2 Sosem volt földrajz könyvünk.


Egyébként szerencsém volt, 77 pontom lett. 😁

2020. máj. 14. 01:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudsz tanácsot adni, hogy miket néztél át? Most fogom érettségizni..:((
2021. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!