Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A segítségeteket előre köszönö...

A segítségeteket előre köszönöm. Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számvitel szakra járok FOSZK-ra. Első félévben nem sikerült a számvitel alapjai tantárgy. Később erre épül a pénzügyi számvitel, és a beszámolókészítés is. Második félévben felvettem vizsgakurzusban, ami januárban volt ezért lemaradtam róla. Ezért 3. félévben tudnám felvenni, és buknék 1 teljes évet. Ha esetleg írnék egy dékáni méltányosságit, hogy hagy vegyem fel a számvitel alapjai mellé vizsgakurzusban (csak így indul) a pénzügyi számvitel 1-et is? (nincs belőle aláírásom). Ha ez sikerül, akkor utána később még egy kérvényt, hogy negyedik félévben aláírás nélkül hagy vegyem fel vizsgakurzusban a beszámolókészítést( csak így indul, viszont ekkora már meglenne az előkövetelményem). Szerintetek sikerülhet? vagy esetleg valami más megoldás van a helyzetre?

2020. máj. 13. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem kell hozzá dékáni, menjél be az adott tárgy irodájába és dumálj a titkárnővel. Ha jófej, felveszi neked, ha rossz napja van vagy nem jó fej, nemfogja, akkor még egy kör a dékánival vagy máshol, nemtom. Alapvetően mindent meg lehet oldani valahogy, nem kell izgulni, csak legyél kedves, érezzék hogy nagyon fontos számodra hogy ez meglegyen. Fontos hogy személyesen intézd, telefonba emailen leszerelnek.

Ilyen szempontból nekem nagyon nagyon jó tapasztalataim voltak a BGE-vel, tudnod kell hogy ki segít és miben, és akkor mindent meg lehet oldani.

2020. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos a vírushelyzet miatt zárva van a suli!
2020. máj. 15. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Külföldön élek, bocsi, erre nem is gondoltam xddd itt nincs semmi. Akkor írj a titkárnőnek. Fontos hogy nem a tanárnak, hanem a titkárnőnek kell, ők az élet-halál urai :D
2020. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs titkárnő, csak tanszéki adminisztrátor :D

De írtam neki annyit, első körben, hogy a nyitva tartás miatt érdeklődnék és, hogy van-e lehetőség személyes ügyintézésre. Remélem így jó lesz. Köszi tényleg a segítséget!

2020. máj. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!