Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újratervezés programba megéri...

Újratervezés programba megéri belevágni? Mire lehet ez hasznos ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire...gyanús, hogy ingyenes, na meg 2 hónap mire elég? Kb semmire.
2020. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én jelentkeztem, kíváncsi leszek milyen lesz. Az önéletrajzban 1 plusz sor mindenképp.
2020. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne vegyétek komolyan az elsőt, nem szabad ezt csodatanfolyamnakfelfogni ahogy egyik tanfolyamot se.

Kapsz egy ingyenes tanfolyamot amit felvételi előkészitőnek kell felfogni, csak nem egyetemi felvételi lesz hanem azoknak szol akik informatikai analfabéták.

Aki ezt elvégzi az jogosult lesz egy tanfolyamot kedvezménnyel elévegezni talán ingyen.

Ugy nézki nem is csak egyet hanem választhat.

Aki azt is elvégzi annak meg lesz már rálátása, hogy érdemes e belefeccőlni mégtöbb energiát esetleg pénzt a tudás megszerzésébe.

Ugy ez egy már fizetős tanfolyam lesz e amire esetleg lesz még támogatás, vagy egy egyetemi felvételi, vagy hasonlo az szintén azon mulik, hogy az illető milyen helyzetben van. De kb. ugyanannyi idő lesz a tudás megszerzése, mint eddig, ez csak arrol szol, hogy nem kell 100 000 Ft-ot kiadnia egy alaptanfolyamra azért hogy kideruljön, nem neki valo ez a szakma, hanem ez ingyen derulhet igy ki.

2020. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%-ban támogatja az állam ha sikeresen teljesítetted a záróvizsgát illetve rendelkezel érettségivel. Nem árt tudni hogy eredeti áron egy ilyesmi képzés 800.000Ft+ Tehát ingyen semmikèpp sem úszod meg mert a fentmaradó 5%ot neked kell kifizetni. De aki semmifèle informatikai tudással nem rendelkezik annak biztosan hasznos, mert a záróvizsgáig teljesen ingyenes és bárki elkezdheti.
2020. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de még akár annak is hasznos lehet akit nem vettem fel az egyetemre. oké hogy az több mint a felét tudja de nyilván nem ok nélkul nem vették fel.
2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mindenki maga döntse el, hogy érdemes-e számára.

Én elég jól ismerem már a C#-ot, MSSQL-t, alap HTML és CSS fogalmam is van, ezen a képzésen pedig pont webfejlesztés is van, így nekem nagyon jól jön a JavaScipt, PHP.

Én örülök hogy elkezdtem, engem elsősorban a haszálható tudás megszerzése motivál nem papírszerzés.


Egyébként kiváló szűrő, nem véletlenül nem lehet menni egyből 1-2 éves tanfolyamra, hisz az drága lenne az államnak, meg Neked is, ha megbuksz.

Ezzel a 8 héttel a közel 62.000 jelentkező szépen leredukálódik kb 10.000-re, -vagy még kevesebbre- akik közül még mindig fognak kiesni a választott tanfolyamon.

2020. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos én elkezdtem, s az eddigiek alapján nem volt igaza azoknak a vészmadaraknak, akik szerint takaritobol ászprogramozot akar csinálni 8 hét alatt s ez nem fog sikerulni. A valoság az, hogy ez a home office munkára készit fel, az ehhez szukséges tudás összefoglalásával. És persze a végén belekostoltat majd a programozásba is, de nem azért hogy a 8. héten valaki ászprogramozo legyen, hanem azért, hogy el tudja dönteni mindenki, akar e ilyen irányban továbbtanulni, vagy egyéb home office munkára vált arrol a munkárol, amit ugy nem lehet elvégezni.
2020. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!