Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jelebtkeztem az Újratervezés...

Jelebtkeztem az Újratervezés kurzusra, ahol programozást és egyéb dolgokat tanulhatunk és már 15000en jelentkeztek? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Én jelentkeztem, mivel elmúltam 18,de majd jövőre emelt infózok, és gondolom jól jöhet. Szerintetek hasznos ez az egész? És ha mindent beadunk, kapunk róla egy papírt a végén?

2020. máj. 15. 23:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Majd most fogok
Még nem tudom
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem fog annyira használható programozást tanítani, hogy fel tudjad használni jövőre az emelt infóra. Ott komolyabb kell, mint pár alapvető dolog. Ahogy írta ,,A kurzus során alapvető digitális készségeket szerezhetsz", nekem ebből az jön le, hogy inkább a 30-50 éveseknek probálják eladni. Veszíteni nem veszítesz vele, viszont ne számíts annyira nagy dolgokra. Többnyire mindenből egy kis szeletet látsz. Emellett arra nem nagyon mutat példát, hogy pontosan milyen IT-képzésekre érti.( ,,A kurzus egy záróvizsgával zárul, amelynek sikeres teljesítése az egyik feltétele annak, hogy a résztvevők 100%-os állami támogatással tanulhassanak tovább a programban elérhető IT-képzések egyikén." )

Mivel ingyenes érdemes megpróbálni, ha érdekel. Viszont ha komolyabban akarsz vele foglalkozni és megvan a konkrét szakirány, hogy mi érdekel pl programozás. Találhatsz kurzusokat amelyek csak ezzel foglalkoznak és többet tudhatnak nyújtani.

2020. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy 😁 Azoknak is köszi akik szavaznak!
2020. máj. 16. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Én is jelentkeztem, szerintem jó lesz. Úgyis ráérek.. :)
2020. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
78%

Sziasztok,

jelentkeztem, visszaigazolták, viszont a nexius regisztráció ismételten kidobott. A helpdesk telszáma kikapcsolva, mail-re egyszer válaszoltak, semmitmondó dolgokat írtak (legyen szám meg betű a jelszóban), szóval nem tudtam regisztrálni, pedig a képzés elindult.

Van itt valaki aki hallgató ott és elmondaná, hogy néz ki a képzés, mit lehet tudni a gyakorlatból?

Üdv,

Aladár

2020. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Helló, nagyon sajnálom 😥 hat annyi hogy van egy csomó témakör, 30 talán, ebben a dolgozatok is benne vannak. Videokban folyik az oktatás, vagyis amiket megnéztem eddig azok ilyenek voltak. Eddig az 1. Témakör az otthoni tanuláshoz való tippekről szólt, a 2. A hardveres felépítményekről, és itt lesz már Batch programozás is. Az 1. dogán túl vagyok, 10 könnyű kérdés volt az 1.tananyagbol, 100%lett,de a főoldalon 0-t ír 🥺 igazából szerintem nem maradsz le semmiről, ezeket a tudásokat nagyrészt infó órán vagy interneten össze lehet szedni, bár a programozás része lehet hogy már mélyebb lesz. Ne keseredj el, legalább 120 órát megspórolsz 😁 és amúgy egy csomószor úgy belaggol, hogy egy 10 perces videót 30 perc megnézni.. De azért hasznos valamennyire nyilván, meg nekem a hardver is újdonság volt, nekünk ilyeneket nem tanítanak az iskolában 😥 remélem lesz rá mód hogy te is csatlakozz majd!
2020. máj. 28. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!