Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki megkapta már a diplomáj...

Splash kérdése:

Valaki megkapta már a diplomáját, mióta kihirdették, hogy nyelvvizsga nélkül is odaadják? Ha igen, hogyan és milyen módon kapta meg?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
Igen, múlt héten jött az egyik, a héten a másik. :) 2013 ban és 2014 ben végeztem ezeken.
2020. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
40-es válaszoló.Én nem voltam ilyen kitartó mint Te,2 e-mail után feladtam,amikre a mai napig nem jött válasz.Az én iskolámban nagyon körülményesen osztják a diplomát...Nekem annyira nem égető,de ha van ez a lehetőség,örülök neki ha megkapom.
2020. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim válasza:
Megkaptam én is, SZTE TTIK :)
2020. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
Én még nem kaptam meg....
2020. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim válasza:
Én sem kaptam még meg!
2020. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim válasza:
Szia, én április végén adtam be a kérvényemet, még nem kaptam meg. 2009-ben záróvizsgáztam a PTE-n.
2020. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.: Megkaptam én is!

De továbbra is jöhetnek a kommentek.

2020. aug. 20. 13:11
 48/66 anonim ***** válasza:
én is megkaptam
2020. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
0%
Engem az érdekelne, hogy ennyi év alatt miért nem voltatok képesek egy nyelvvizsgát megcsinálni. Ez azért elég nagy szégyen.
2020. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim válasza:
Egy nyelvvizsga megszerzése igenis nehéz! Főleg aki évekig nem tanult nyelvet! Én levelezőn végeztem, sokszor másodállás mellett tanultam, mert nincs anyu meg apu aki még 25 évesen is eltartson otthon! Nekem majdnem 1 millió forintba került a nyelvvizsga! Amit albérlet mellett néha úgy tudtam kiköhögni, hogy a koszpénzből vettem el a pénzt! Egy angol óra 2500/3000 Ft-nál kezdődik a legjobb esetben! Heti 1 alkalom semmi! Minimum kétszer két óra kell, hogy érjen is valamit! Ki lehet számolni, hogy egy hónapban az mennyi! Nem ítélem el egyáltalán akinek nincs! Főleg aki család mellett végezte el a főiskolát/egyetemet! Általában mindig azok "nem értik, hogy nem lehet egy nyelvvizsgát letenni ennyi idő alatt“ akinek még a vizsgadíjat is a szülei fizették ki! Könnyű ismeretlenül ítélkezni, olyan emberek felett, akinek az életéről, hátteréről semmi információ nincs! Csak, hogy nem képes lenyelvvizsgázni! Inkább ezt tartom szégyennek! Mert az emberek többsége ennyire felszínes és primitív!
2020. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!