Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki megkapta már a diplomáj...

Splash kérdése:

Valaki megkapta már a diplomáját, mióta kihirdették, hogy nyelvvizsga nélkül is odaadják? Ha igen, hogyan és milyen módon kapta meg?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Én is fél éve várom és tényleg felháborító már...Április végén adtam be a kérelmet én is.
2020. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim válasza:

Sziasztok

Az októbernek is mindjárt vége.

Várja még valaki rajtam kívül a diplomáját?

2020. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:

Sziasztok!

Én már az első nap megcsináltam az adategyeztetést!

És már nagyon vártam hogy megkapjam! Hétfőn kaptam meg végre!

2010-ben végeztem a KRF Gyöngyös-ön ami most már SZIE Gyöngyös!

2020. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
0%
2010 óta képtelen voltál letenni egy ócska kis nyelvvizsgát? Nem lehetsz valami éles elme. Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2020. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, hidd el hogy nem mindenkinek volt a nyelvvizsga sűrgős. Pl.nekem sem. Én sem csináltam meg egyből ahogy végeztem mert diploma, nyelvvizsa nélkül is 2x annyit kerestem, ami diplomával mai napig is csak álom lenne. Azóta sem dolgozom a diplomás végzettségemben mert kb.családdal 2 gyerekkel éhen halnánk belőle.

Egyszer talán jó lesz valamire de most pihen a fiókban.

2020. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

#64-es válaszoló.

Nem értem,hogy miért kell ide írni,ha semmi pozitívat nem tudsz hozzászólni a témához?A rosszindulatod határtalan.


Én is most kaptam meg a diplomám 11 év utan.Levelezőn végeztem egy 2 és egy 4 eves gyerek mellett.Ráadásul rá fél évre meghalt a férjem.Hidd el, az akkori élethelyzetemben, nem a nyelvvizsga letétele volt a legfontosabb.

Ma egy multinál dolgozom, több éve,ahol a főnökkel csak angolul tudok kommunikálni.

Még nem volt eddig panasz rám,hogy nem tudom őt megérteni.Esetleg megkeresnélek,ha bármiben elakadnék a nyelvet illetően.:)

Nekem sincs szükségem a diplomára,mert nem kapok ettől több fizetést ,magasabb pozíciót,viszont jó érzés,hogy odaadták.


Jó tanács!Ne ítélj es ítélkezz úgy,hogy a mások életéről semmit sem tudsz!Ez intelligencia,szerintem.

2020. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!