Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogyan dolgozza ki az...

Ki hogyan dolgozza ki az államvizsga tételeket most, hogy a járvány miatt minden könyvtár zárva van?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 04:43
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Erre hamarabb kellett volna gondolnod! Nem az utolsó pillanatra hagyni.
2020. máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én saját korábbi jegyzeteket használtam.
2020. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Megkaptam mástól. :D
2020. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

1# --> mert majd szerinted már februárba elkezdi ezt valaki, amikor még vizsgázik is a félév végén? Gratulálok. Március óta zárva vannak a könyvtárak te észlény, az államvizsga meg júniusba van.


Amúgy én sok könyvet,cikket,videót találtam a neten, meg a régi jegyzetekből is dolgozok. Nyílván van egy kis hiányérzetem, kéne pár könyv... de most sajnos ez van :/


Egyébként ti online vagy személyesen vizsgáztok?

2020. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megkaptam a tételeket, ezeket egészítgettem ki/formáltam nekem jobban tetszőre a saját jegyzeteim, az 1-2 meglévő tankönyvem alapján. Én online vizsgázok, kíváncsi leszek
2020. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi évek jegyzeteiből, tételeiből egészítettem ki az órai PPT-k, illetve jegyzeteim alapján. Valamint nagyon sok információ, jegyzet, szakkönyv letölthetővé vált az interneten is ebben az időszakban.


Első: persze, hogy nem kezdte el korábban, hiszen az utóbbi hetekig semmi sem volt biztos. Plusz valószínűleg még a félévi vizsgáira tanult, ami szintén nem lehetett egyszerű ilyen helyzetben. Nem kellene rögtön bántani valakit, ha nem ismered a körülményeit!


Kérdező! Ne aggódj, még nincs késő! Sok sikert kívánok :) Egy szintén idén záróvizsgázó sorstárs.

2020. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet mar nem relevans, de nekem szaktarsam kidolgozta mind a 20 zv tetelt, es azt nagyon alaposan megtanultam. Emellett nalunk az anyag 90%a online fent van moodleon, slideokat olvasgattam, cikkeket olvastam, atneztem a sajat jegyzeteimet es ahol volt ott a tankonyvet, tankönyvi fejezetet is. Corvinus-vezetes es szervezes mester. Egyebkent rohadt igazsagtalannak talalom hogy masok max 1 hetet tanultakxes ugyanugy 5t kaptak mint en. Hozza kell tegyem h ax egyik legrosszabb tetel jutott nekem amit sok hete tanultam meg, es rendes anyag se volt hozza... De rendes volt a bizottsag, es kihoztak belolem a maximumot.
2020. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!