Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE SZOCIÁLIS ÖSZTÖNDÍJ!...

SZTE SZOCIÁLIS ÖSZTÖNDÍJ! Mit tegyek most? SOS! bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szte-s hallgató vagyok, előző félévben szociális ösztöndíjban részesültem. Most a koronavírus miatt nem lehet beszerezni a szükséges pqpírokat, így a kiadott értesítés alapján nem kell újra beadni a dolgokat, csak hozzá kell csatolni az előzőhöz a szociális adatfelmérő űrlapot meg az ösztöndíjkérelmet, DE a szociális űrlaphoz kellenek a papírok, amiket a korona miatt nem lehet megszerezni(??).

Szóval kezdek aggódni, mert nagyon nem tudom mi van és a határidő meg nagyon közeleg!


Írtam mailt a hallgatói önkormányzatnak, ott ugyanazt a sablonszöveget írták vissza, amit a honlapra tettek fel.


Tehát mit kellene tennem? Van, aki hasonló helyzetben van?

Azt írják nem lehet megszerezni a papírokat, csak csatoljam a kérelmem az előzöhöz, de a kérelmet csak az adatokkal lehet csatolni.

Valaki tud segíteni?😔



2020. máj. 24. 11:37
 1/2 Viktor067 válasza:
Nem teljesen értem mi a probléma, a modulo-n a lezárt dokumentumoknál keresd vissza az előző féléves általános szociális helyzetfelmérési adatlapod és annál lesz olyan opció, hogy "csatolt űrlap kitöltése".
2020. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Épp ez a lényeg, hogy nem kell új szociális űrlapot kitölteni, mert nem tudjuk hozzá beszerezni a papírokat. Csak a régi adatlaphoz kell csatolni a rendszeres szociális ösztöndíj igénylő űrlapot.
2020. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!