Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem emelkedtek a szociál...

Miért nem emelkedtek a szociális ösztöndíjak?

Figyelt kérdés
Előre beharangozták, de az SZTE-n nem emelkedett semmi sem ősztől. Esetleg máshol emelkedtek?

2018. dec. 9. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a keret emelkedett, így többen kaphatnak.
2018. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BME-n az összeg is emelkedett, meg akik kapnak annak az alsó határa, a minimum ponthatár viszont csökkent. Többen, többet kapnak így.
2018. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, BME-n kb megkétszereződött. De a tanulmányi nagyon kevés, magas is a ponthatára, és nem értem miért. Ne mondják nekem, hogy egy szegedi sport és rekreációszervezésen 3,4-től jár tanulmányi, a bme-n meg valami 4,0 körülitől.. A maximum összeg is kevesebb. Tudja ennek valaki az okát?
2018. dec. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaptatok azóta pénzt?
2019. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem. :( Nem értem, miért csak egyes egyetemekre jutott ösztöndíj emelés, ha egységes emelésről beszéltek.... (SZTE-s kérdező)
2019. márc. 5. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!