Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most idén tanév végén kifogját...

Most idén tanév végén kifogjátok dobni a tankönyveiteket, munkafüzeteiteket és a füzeteiteket?

Figyelt kérdés

Miként fogtok idén megszabadulni tőlük?

Vagy van aki megfogja őket tartani?



2020. máj. 24. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Megtartom mindig. Ki tudj, hogy mikor kell még.
2020. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Tudja*
2020. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Tavaly érettségiztem. Egy részét elégettem idegből, a többit meg bedobtam az újrahasznosító konténerbe. Legalább ez az egy haszna volt.
2020. máj. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GyakoryKrisztina ***** válasza:
30%
Dehogy fogom!
2020. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Én annó suliban mindig megtartottam az az évit és az előtte való évikből szelektáltam. Tehát pl. 10. végén a 9.-es könyveket néztem át.

Tantárgy függő volt, hogy mit tartotok meg. Általánosban nagyobb része ment sulis tankönyvvásárba, könyvtárba. Gimiben több mindent megtartottam. Pl. érettségiig minden törikönyvet, bioszkönyvet, meg azoknak nagy részét, amiből érettségiztem és a könyvből hasznos is volt számomra. Pl. matekból csak a feladatgyűjteményt, mert füzetből tanultam és nem könyvből.

Egyetemen örülök, ha van értelmes könyv. Sajnos az én szakomon alig van használható könyv magyarul.

2020. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!