Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha nem bíráljá...

Mit lehet tenni ha nem bírálják a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés

A szakdolgozatom bírálata körül-tanárom szavaival élve-"volt egy kis gikszer a neptunban" és emiatt sokáig nem az volt beírva belső opponensemnek aki valójában az. Bonyolult sztori de a lényeg, hogy ennek következtében senki sem bírálta a szakdolgozatom (ez persze csak akkor derült ki mikor egy határidőre amikor az oktatók többsége feltöltötte a bírálatokat én nem kaptam semmit). Írtam annak aki valóban a bírálóm, és kiderült, hogy ő hozzá se tudott jutni a szakdolgozatomhoz így azt csak ekkor tudtam átküldeni neki. A kérdésem arra vonatkozik, hogy azóta több mint egy hét eltelt, tegnap volt a végleges(? - nemtudom mert a tvsz szerint nem így van de a tanárok szerint ez volt a végleges) határideje annak, hogy a bírálatokat feltöltsék. Én azonban továbbra se kaptam semmit,holott rajtam kivül az összes évolyam társam meglapta a bírálatát legkésőbb ma estig. Ilyenkor mi a teendő? Kell jeleznem ezt a tanulmányi előadóm felé, vagy egyáltalán ki tud ilyen esetben segíteni?

(Nagyon kivagyok már hetek óta azt a bírálatot várom, így a vizsgáimra is alig tudok készülni az idegességtől.)



2020. máj. 26. 23:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!