Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szivattak meg még valakit...

Szivattak meg még valakit ennyire emelt informatika érettségin?

Figyelt kérdés

Most kaptuk meg az eredményeket, és nekem a kedves javítótanár 0 pontot adott a 45-ből a programozás résznél, holott 100%-osan megoldottam.

Hogy lehet valaki ennyire szemét, ha ott van a szeme előtt az egész programot tartalmazó mappa, és még a nevét is megadtam az erről szóló részen a feladatlapon?

Szerintetek, ha reklamálok megoldódhat az ügy egy újrajavítással esetleg?



2020. máj. 28. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fellebezzel akkor egy másik tanár kijavítja ismét. Akkor ez az eredmény fog számítani. Viszont siess, mert gyorsan lejár a fellebezési határidő.
2020. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

irány fellebezni!!!

azután sírj itt, ha 2. javítót tanár is így értékel.

megeshet, hogy csak elnézte a javításnál, ez nyilván nem mentség, de ezért tálalták ki a fellebbezést.

2020. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fellebbezni kell! Gyorsan, mielőtt lejár a határidő!
2020. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Én ma voltam betekintésen....

Mikor lesz az eredményhírdetés?

2020. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 mivel nincs szóbeli így tudod az eredményedet már. Azt hiszem azaz eredményhirdetés amire te gondolsz az a szóbelik után lesz az érettségik átvételénél.
2020. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyok ilyen "tudatlan", mert én már nem középsulis vagyok, ezért nem vagyok képbe...

A tanusítványt ti már megkaptátok, mert én még nem...

2020. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező Te ne hagyd annyiban! Remélem kapsz pontokat!!!
2020. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Tanusítványt, bizonyítványt nem ma meg holnap adják át.Hanem június közepe felé. Most csak megtekintés volt. A pontos időt, amikor átvetted próbáld megtudakolni ahol írtad.
2020. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

"Hogy lehet valaki ennyire szemét..."

Mégis honnan veszed, hogy szemétségből csinálta????? Te még soha életedben nem tévedtél, nem oldottál meg egyetlen feladatot sem hiányosan, semmi ilyesmi? Miszter tökéletes...

2020. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Javítókulcs van. A szerint kell javítania.

Ha pl nem azt a nevet adtad a mappának ami le volt írva, nem úgy nevezted el a fájlt ahogy leírták, akkor nem adhat pontot.

Nem tudom hogy volt leírva a feladat, de ha nagyon biztos vagy magadban akkor érdemes fellebbezni.

2020. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!