Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A HÖK-nél dolgozó hallgatók...

A HÖK-nél dolgozó hallgatók kapnak valamilyen juttatást?

Figyelt kérdés
Például egy hallgatói referens kap havi szinten juttatást?
2020. máj. 28. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nálunk a DE-n szabályzatban rögzített a közéleti ösztöndíjak összege. Ezeket egy mezei HÖK tag még nem kapja, csak aki feljebb van a ranglétrán (kari alelnökök, elnök, campusért felelős alelnök, EHÖK vezetőség) nyilván minél feljebb vagy, annál magasabb, de annál több meló és felelősség a tanulmányok mellett persze.
2020. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amint előttem is írták, a juttatások összege fix, azt meg tudod nézni az egyetemi TJSZ-ben. Viszont az nincs benne a szabályzatban, hogy mennyit tudsz "okosítani" HÖK-ösként, pedig azért éri meg igazán a dolog.
2020. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor tehát jól értem, hogy ösztöndíjat kapnak? Valahogy én is így gondoltam.

Valójában csak elméletben játszottam végig, hogy jövőre jelentkeznék pozícióra, ha epp6meghirdetik, de több helyen önkénteskedek már, egy újabbon már nem szeretnék.

2020. máj. 29. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!