Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szakmát tanuló, vagy már...

A szakmát tanuló, vagy már valamilyen szakmunkás végzettséggel dolgozó lányok elutasítják élből az egyetemre járó vagy már diplomás férfiak közeledését?

Figyelt kérdés
Felszogálónő, pultos, eladó, cukrász, szalagmunkás, üzemi munkás, szakács, stb. bármire gondolok.
2015. febr. 8. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dacára annak, hogy egyetemista vagy, elég nagy marhaságokat kérdezel.
2015. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj hogy pont fordítva van!!
2015. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


Én nekem vegyésztechnikusi végzettségem, van de nem tudtam vele elhelyezkedni és sima gyártósori összeszerelő vagyok egy autógyár bedolgozó üzemében. A barátnőm meg fodrászként dolgozik és elég jól megy neki, mindennap dolgozik délelőtt a saját házuk egyik melléképületében van neki kialakítva a munkahelye és havi 120-150 ezret megkeres tisztán, mert nagyon sokan járnak hozzá, vannak olyanok is akik az utcáról esnek be hozzá időpontot kérni. A barátnőm hétköznap reggel 8 tól délután 5 ig dolgozik péntekenként pedig házhoz is megy olyan idősebb emberekhez akik nem nagyon tudják elhagyni az otthonukat, meg szombatonként is vállal munkát dupla annyiért pl esküvőre vagy valami más alkalomra, és neki az nagyon nagy pénz, van amikor vasárnap is bevállal 3-4 embert ha olyan alkalomról lenne szó, és mellette ha nincsenek betáblázva a hétvégéi akkor vagy velem van, vagy ha én dolgozom mert 12 órás műszakban vagyok akkor ő is bevállal takarításokat, meg időnként a testvére cukrászdájában is besegít az eladásba.

És ezek mellet mi mégis nagyon jól kijövünk egymással.

2015. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kösz az eddig válaszokat! De akkor mit tanácsoltok erre?


Kevés tapasztalatom van ezen a téren, de azok rosszak. Lehet csak több tapasztalatot kellene szereznem?

Az utóbbi 2-3 hónapban valamiért nagyon sok nem egyetemista lánnyal ismerkedtem meg, akik közül sokkal úgy tűnt megvan a kezdeti vonzalom, de aztán valamiért még sem lett semmi belőle. Volt köztük benzinkúton dolgozó eladólány, két cukrásznak tanuló lány, egy nővérkének tanuló lány, egy szakácstanonc lány és még jó néhány másik. Én 21 éves vagyok, ők 17-21 év között voltak. Még csak szintén egyetemista (vagy még gimiben gimnazista) lányoknál voltak sikereim.


3 hónap alatt ismerkedtem vagy tíz szakmunkás lánnyal és négy egyetemista lánnyal, abból két egyetemista lánnyal jöttek össze a dolgok. Talán valamit rossz csinálok? De mit?

2015. febr. 8. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy közel egyszerre ismerkedsz 12 lánnyal, az kemény. Nem lehet, hogy ez a tudomásukra jutott és ez nem tetszett nekik, nem az hogy Te egyetemre jársz, ők meg nem? :D
2015. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 12, hanem leírásod alapján 14.
2015. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5:

Egy este buliban odamegyek akár 4-5 lányhoz is, amíg nem találok valaki olyat akinek én is tetszem. (Persze ha már a 2. lány vevő rám, akkor nála maradok.) Hétköznap az utcán is van hogy odamegyek hetente 1-2 lányhoz (utcán, buszon például) aki megtetszik. Az ismerkedések nálam elég gyorsan történnek, mert nem szarozok, nem tökölök hanem hamar kiderítem hogy tetszem-e a lánynak és ő akar-e tőlem valamit.


Ha egy lány nem adja meg a számát nappal 20 perc beszélgetés, éjszaka 1-2 óra beszélgetés után, akkor tudom hogy nem kedvel és nyugodt szívvel keresem tovább a hozzám illő lányt. Ha nem akar randira jönni, akkor is ez történik. Ha a randin nem látom rajta az érdeklődés jeleit, akkor is ez történik.

Egy időben sosem szoktam két lánnyal randizni, találkozgatni, egyszerűen csak az ismerkedésben nem húzom az időt.


A lényeg, hogy a szakmunkás lányokkal általában még az első beszélgetéskor akadtak el a dolgok, pedig volt aki nagyon úgy nézett rám, mintha tetszettem volna neki.

2015. febr. 8. 14:48
 8/8 anonim válasza:

nálam ez pont fordítva van. Egyetemista vagyok, s amint megismerkedek egy helyes sráccal, akivel meg van a kezdeti vonzalom, de amint megtudja, hogy (mit) tanulok, azon nyomban látom rajta, hogy zavarja.

nem tudok ezzel mit kezdeni, ez van =)

2015. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!