Mire szamitotok?

Figyelt kérdés
Azok akik egyetemre keszulnek, mire szamitotok milyen lesz az egyetemen tanulni?

2020. máj. 29. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Végzős egyetemistaként mondom: egyáltalán nem olyan lesz, mint amire számítasz.
2020. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első,számodra rosszabb vagy jobb volt mint amire számítottál? Én is most megyek egyetemre de egyáltalán nem tudom mire számítsak, nagyon eltérőek a vélemények akár ugyanazon szakokon is. (Én Corvinus gazdálkodás és menedzsment szakra jelentkeztem)
2020. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 szivesen hallgatlak. Te mire szamitottal es mi az amiben mas volt? Hogy oszinte legyek nekem nincs semmi elkepzeles a fejembe milyen lesz, ezert is irtam ki a kerdest. :/

Barmilyen egyetemes sztorit szivesen olvasok, persze csak akkor ha meg is szeretned osztani :)

2020. máj. 29. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából először az újdonság varázsa miatt tényleg egy nagy dolognak fog tűnni, majd pár hét/hónap után látod, hogy ez is csak egy suli, itt is vannak jófejek, meg kretének. Itt már nem lesz mindenkivel olyan közvetlen a kapcsolatod, mint gimiben (itt nincsenek osztálytársak), de azért itt is elmehetsz bárkivel bulizni, és új emberekkel ismerkedhetsz. Az elején jobban oda kell figyelni, hogy megtaláld az egyensúlyt a "szabadság" és a tanulás között, mert ebbe sokan belebuknak az elején és ki is hullanak onnan könnyen, mert elbagatelizálják. Nem azt mondom, hogy lehetetlenség elvégezni és tényleg vannak nehéz tárgyak, amik sokaknak nem sikerülnek elsőre, persze emiatt nem kell megijedni (ez hülyén hangzik, de egyetemen "elfogadott" a bukás - értem ez alatt, hogy emiatt nem leszel mások szemében kevesebb - mellesleg nem is kell mindenkinek tudnia róla).

Viszont a teljes szabadság sem annyira igaz, jó nem kötelező minden előadásra bejárni, így ez a te felelősséged, de vannak olyanok is, amire vagy ajánlott, vagy kifejezetten kötelező játni (van katalógus). Igazából röbiden ennyi, de ha van konkrét kérdésetek, én is szívesen válaszolok, akár itt, akár privátban. :)

2020. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!