Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem bírom megállni, hogy ne...

Nem bírom megállni, hogy ne csaljak az online vizsgákon. Ti szoktatok csalni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hihetetlen vagy nem tudom, de én utoljára általános iskolában puskáztam. Egész gimiben és idáig az egyetemen sem csaltam, puskáztam soha semmilyen teszten, vizsgán, dolgozaton. Most viszont nem tudom megállni, nem merek nem puskázni. Félek, hogy nem tudom, nem fog menni, meg fogok bukni. Normál vizsgáknál nem szoktam, ott nincsen bennem semmi ilyesmi és most nem tudom, hogy ez miért van. Most is írok jegyzetet, olvasok stb., de azért nem úgy készülök, mint egy normál vizsgára szoktam. Abszurdnak érzem, hogy csomó időt eltöltök azzal, hogy kijegyzetelek egy halom fogalmat, bemagolom szóról szóra és megírom a vizsgát, mikor kb. be tudom másolni a jegyzetemből ugyanúgy. Valahogyan nem is olyan a hangulatom, nehezebben veszem rá magam a tanulásra, sok a zavaró tényező is stb., nem szeretek itthon tanulni. Persze, van olyan vizsga vagy feladat, ahol nem lehet csalni vagy nincsen értelme (pl. nagyon rövid az idő, véleményt vagy valamilyen szubjektív választ kell írni stb.). Viszont sok mindent így is ki szoktam keresni vagy leellenőrzöm a válaszaimat mielőtt beküldeném a vizsgát. Utána megnyugszom, hogy de jó, sikerült, nem bukom meg, viszont utána bűntudatom van miatta és ezen rágódom napokig.
2020. máj. 29. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt most mindenki kihasználja tisztelet a kivételnek. De igy is eleg nehéz vizsgák vannak, szóval szerintem rendben van. A következő félév persze mas lesz, illetve nekem sok szóbelim is van amin ugye nem tudok.
2020. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!