Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Voltatok már...

Egyetemisták! Voltatok már mentorok (magyar/Erasmus), szakos képviselők vagy hasonló egyetemi hallgatói "pozícióban"?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor le tudnád írni, hogy pontosan milyen szereped és feladatod volt, mit csináltál és összességében mi volt róla a benyomásod?

Azért kérdezem, mert az egyetem mellett van némi felesleges időm és szívesen csinálnék valami picit produktívabb dolgot is, de tanfolyamok vagy normál diákmunka már nem fér bele az órák miatt. Szervezett vagyok, pontos, precíz, szeretek "intézkedni", utána járni dolgoknak stb. és ezért gondoltam, hogy talán valami hasonló egyetemi feladat talán még tetszene is. Plusz megismerhetnék új embereket is, használhatnám a nyelvtudásom stb. Viszont semmit nem tudok róla, hogy konkrétan milyen feladatokról is van szó vagy mit jelent ez a gyakorlatban, mert 90%-ban annyit látni csak, hogy ilyen buli, olyan kirándulás, amolyan program stb., stb., de azt nem, hogy mi van mögötte.


2020. máj. 30. 00:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!