Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat védésnek mi...

Szakdolgozat védésnek mi értelme van?

Figyelt kérdés
mert ebből nem derül ki szerintem az, hogy az illető egyedül írta e vagy sem, mert 2x elolvassa tudja miről van szó beszél róla valamit aztán csá...
2020. máj. 31. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha 2x elolvasol egy szakdogát és a részletekbe belekérdezve és elmagyarázva a lehetőségekből történet választásokat meg tudja oldani a védést, akkor vagy előtte tudta miről szól a szakdoga, vagy egy gyenge témáról van szó.


Az egyetem lényege a papír. Semmi más.

A tudás lényege a gondolkodásmód.

A kettőt lehet egymástól függetlenül is elsajátítani. Sőt! Mérnöki szakon is - sajnos - az értelmetlen magolás gyorsabb eredményt hoz, mint a megértés. De ez csak az egyetemi rendszert jellemzi.

2020. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat olyan eset, hogy nem értesz egyet a szakdoga értékelésével, ha ez egy az értékelő részéről történő félreértelmezésből adódik akkor azt szépen elmagyarázod neki, és a jegyeden még változtathat.
2020. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

#2 No igen. Nekem is 3as lett a szakdogám, de a védésem 5ös és azt mondták, hogy idióta volta aki a szakdogám elbírálta.

Úgyhogy 1 jegyet fel húztam így vele a diplomában a védéssel.

2020. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy rituálé. Szerintem egy szakdoga megérdemel annyit, hogy beszélhess a munkádról a bizottságnak 15-20 percet róla. Azon kívül az erre való felkészülés fejleszti a prezentációs készséget és a vitakészséget is.
2020. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Lepontozó - indok??
2020. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem választ adtál csak fikáztad a rendszert
2020. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4es hol válasz?

Nem írja le, mire jó, csak azt, hogy szokás. Ez nem válsz.

2020. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De kis érzékeny vagy :D
2020. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nekem fájt az igazság, hanem nektek.
2020. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az igazság függvényében kapod az értékelést, hanem aszerint, hogy mennyire volt hasznos
2020. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!