Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárom ezt tényleg megtehet...

Mackaszereto kérdése:

A tanárom ezt tényleg megteheti? + Másik kérdés.

Figyelt kérdés

Gimnáziumban 9.es vagyok, és átakarok iratkozni egy esti suliba, ahol a legelső év 9.-10. osztály együtt.


Egy kis háttér.


Most ez a "karantén" miatt ugye itthonról csinálok meg mindent. Az előző 2 hétben nem küldtem be majdnem semmit mert nemértettem az anyagból semmit + még irtam a tanárnak hogy mi legyen és azt válaszolta hogyha megértettem akkor küldjem be készen (2heti anyagot egyszerre). Most ugy hogy még mindig nemértem bekellett volna mennem tegnap ezekből dolgozatot irni de nem mentem be mert amugyis 1-es lenne.


Most jön a nagy a kédés.


A tanár osztályzóvizsgára küld mert 2heti anyagot kihagytam. (kb 5órán hiányoztam az egész évben) Ha még osztályzóvizsgák előtt kiiratkozok akkor oda kell adniuk a bizonyitványt nem? Ha nem akkor meg augusztusban az osztályzovizsgák után kell megoldani minden átiratkozásos dolgot ami meg nehéz kevesebb mint 1 hónap alatt.

(9.es bizonyitvány nekem amugy sem fog kelleni az esti suliba átiratkozáshoz ugye?)

Muszály lesz lezárnia max azzal hogy bukok (3.4-es átlaggal)?



2020. jún. 2. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

10 000Ft-ért már van távsegítség, hozzánk még a szórólapokat is kihozta a postás, tulajdonképpen ennyiért vizsgáznak le helyetted...


A beküldendőt megcsinálták volna neked a feléért is.

2020. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az osztályozó vizsga adná meg az évvégi jegyedet gondolom, mert ebben a félévben konkrétan semmit se csináltál. Jófej volt, hogy nem írt be eddig minden kihagyott beadandóra egyest.

Szóval amúgy ebből a tárgyból megbuknál. Vagyis a másik suliban újra kellene járnod a 9-et vagy leteszed a vizsgát vagy beadod jól a beadandókat és megkapod a bizonyítványt.

Miért is gondolod azt, hogy nem teljesítésért nem fogsz megbukni? Ha meg megbuksz, akkor nem kapsz bizonyítványt az adott osztály elvégzéséről.

2020. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy meg mi ez a tantárgy, amit annyira nem értesz?

Nemrég érettségiztem, de nem emlékszek ennyire megoldhatatlan tantárgyra egész gimi alatt.

És mért nem kérsz segítséget hozzá pluszban?

2020. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem értem, hogy akinek VAN internete, az hogy nem tud megkeresni valamit, amit nem ért????

Rengeteg cikk, magyarázat, videó van a neten minden témáról - nem csak középiskolai szinten, hanem egyetemi anyagokról is.

Aki nem képes megkeresni a szükséges infókat, az nem akarja.

Szóval teljesen jogos, ha a tanár megbuktat az adott tárgyból, mert még csak eröfeszítést sem tettél arra, hogy elvégezd a feladatokat!

2020. jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segitséget. (vagyis azt hogy senki nem tudja értelmezni normálisan a kérdéseimet)


Én nem azt kérdeztem hogy hogyan kell megcsinálni meg soha nem modtam hogy egyetlen feladatot nem küldtem be...


Senki sem mondta el még mindig azt amire rényleg vártam a választ. (az átiratkozás)

2020. jún. 2. 13:07
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja meg amúgy azthittem hogy erre az oldalra nem csak 20+ éves degenerált emberek jönnek egy igazi kérdésre azzal válaszolni hogy csináltassam meg valakivel meg hogy van internetem és nemtudok rákeresni...............


Ti tudjátok mi a pi***t jelent az hogy NEMÉRTEM?

2020. jún. 2. 13:10
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen a harmadik üzenetet irom.

2Heti anyag! -> max 4db 1-es (4anyag volt)

(tanár utja) -> Buktassuk meg ezt a gyereket azért mert 4 anyagot

nemért...


(Én) -> Jóvan nemérdekel buktass meg amugyis megyek egy másik suliba (amit

még nem mondtam el senkinek)


(Ti) -> Háh ez de nyomi nem is válaszolok a kérdéseire mert én is

megbuktam háháháhá...

(még mindig ti) -> Nemtom miről beszélsz van neted akkor nemtudod

felkeresni?

(Én) -> Kösz a semmit még mindig nemtudom hogy most mikor fogom kikapni

azt hogy bukok (2heti anyag miatt 3,4-es átlaggal) amikor mindekét

tesómnak nem volt semmi bajuk a tanároknak ha nem értettek 2heti

anyagot ezé nem buktatta őket meg.


Megint kösz a semmit.

2020. jún. 2. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha megbuksz, a másik iskolába újra a 9. osztályba fogsz járni.

Amúgy meg a sulinál, ahova jelentkeznél, rá tudsz kérdezni.

És amúgy meg itt fölöttem mi a fenét hadoválsz? Na ezt a szöveget elég nehéz értelmezni, mert értelmetlen minden sora, amit leírtál. Úgyhogy mielőtt bárkit olthatni akarnál, olvasd vissza mit írtál vagy kezd magaddal az oltogatást.

Mi ez a tantárgy? Még mindig nem.válaszoltál.

2020. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha az esti suli 9-10-zel indul (ami egyébként csak akkor lehet, ha van szakmád), akkor igazából az égegyadta világon semmi szükséged nincs a 9.-es bizonyítványodra.

Az általános iskolai és a szakmunkás bizonyítvány elég a beiratkozáshoz.

2020. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!