Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BCE gólyatábor tapasztalatok...

BCE gólyatábor tapasztalatok az utóbbi évekből?

Figyelt kérdés
Főként a GTK gólyatábora érdekelne. Régebbi diákoktól hallottam pár vicces sztorit milyen feladatok voltak nekik (remélem most is mernek ilyen hülyeségeket kitalálni és nem ovis játékokat csináltatnak majd velünk). Várom a tapasztalataitokat :)

2020. jún. 7. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Uncsi volt. 2016-ban voltam.
2020. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon pozitív tapasztalataim voltak 2018-ban. Számítottam szívatásokra, de egyáltalán nem ilyen volt, vicces feladatok voltak, semmi sem volt kötelező. Támogatták az ivást de azt sem kellett senkinek. És a csapatépítős részek nagyon jók voltak.
2020. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Én tavaly voltam GTK-PSZ gólyatáborban...hát az érzelmeim vegyesek. Ami fix:30ezret nem ért meg. A programok viszonylag jók voltak, de voltak ilyen köztes idők, azt főképp az új barátokkal ismerkedéssel töltötte el mindenki/szieszta, mert nem lehetett kimenni a helyről ahol voltunk, és mivel térerő 0 volt így kénytelen volt mindenki offline beszélgetni(bár ezt nem bántam). Ingyen redbull is volt, az jól esett a melegben. Egyébként a BME-t szidó nevetséges indulót is kántálni kellett, kellemetlen volt a szitu, nem tudom ki találta ki. Az öcsik, akik velünk voltak, normálisak voltak, bulizósak, bár nem psz-esek voltak így nem sok hasznos infót kaptunk tőlük. A hely, ahol aludni kényszerültünk botrány (bár az öcsisek szerint ez milyen jó buli...) konkrétan egy ifjúsági tábor volt, ahol volt pár szoba 14 ággyal kb, amiben mi voltunk, abban 14 ágy volt 40!!! emberre, így inkább a folyosón aludtunk jópáran, a huzatban, mert az ajtót nem csukták be, és volt éjjel kb 10 fok. Ja és kb 400-an voltunk gólyák, és a táborban kb 100-120 alvóhely van. Első nap az egyik csaj le is hányta az egyik ágyat, így maradt 13 ágy és pár matrac a földönalvóknak. Nagyon sokan már a megérkezés után pár órával/másnap hazamentek, én végig voltam, nem bántam meg, de ha még egyszer döntenem kéne nem mennék, azok akik nem voltak nem maradtak le semmi nagy durranásról. Visszagondolva ebből a 30k-ból inkább fesztiváloznom kellett volna. 😅
2020. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy rakás f*s, 1 hétig a sz*rban, mocsokban fekszetek, és naphosszat leisszátok magatokat.
2020. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4/4 ez nem így ebben a formában nem igaz. max este vannak bulik én nem láttam nappal piálós társaságot, főleg, hogy a bár se volt nagyon nyitva :D
2020. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk ez volt. XD
2020. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!