Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz gimiben a hátizsák?

Tényleg gáz gimiben a hátizsák?

Figyelt kérdés
Egy csomó kérdésre itt gyakorin, ami azzal kapcsolatos, hogy milyen táskát vegyünk gimibe, azt írják néhányan, hogy "a hátizsákot hagyjuk meg az alsósoknak" meg hogy "egy gimis lánynak már tényleg gáz a hátizsák", és teljesen megdöbbentem. Velem van a baj, hogy nem értem ez miért gáz? Mi a baj a hátizsákkal, miért lenne az gyerekes? Több százezer felnőtt jár hátizsákkal, és maga az "iskolatáska" kifejezés is erre asszociáciálja az embereket, vagy nem? A hagyományos iskolatáska a hátizsák. Én azt a sok tini pláza cicát sem értem, akik 14-15 éves korukban már rendes női válltáskát hordanak a suliba, de persze, csináljanak amit akarnak, engem nem zavar, csak nem értem. Ráadásul a váll- és oldaltáskák nem egészségesek a gerincnek, pláne ha belepakoljuk azt a négy mázsa könyvet, amit manapság a diákoknak cipelni kell. Valaki el tudná magyarázni, hogy miért lett ciki a hátizsák? Szerintem kevés praktikusabb viselet van, főleg iskolába. Gimnazisták! Ti mit gondoltok?

2020. jún. 9. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.
2020. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már. Azok az emberek a gázak, akik így gondolják :D Most képzelj el egy 14-15 éves lányt női táskával a suliban, azért vicces lenne. Nekem végig hátizsákom volt, 12.-ben pedig ha kevés órám volt akkor oldaltáska.
2020. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki :D
2020. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül a véleményemmel, köszönöm!

Én tényleg nem értem ebben mi lehet a ciki annak, aki így gondolja🤔

Ha idetéved valaki, aki ezen a véleményen van, megtenné, hogy elmagyarázza? Mert lehet én nem értek valamit

2020. jún. 9. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, rengeteg gimis ismerősöm jár így. És az ők barátaik is. Némelyikük oldaltáskával jár.
2020. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Most érettségiztem, és pár ember kivételével mindenki hátizsákkal járt, volt aki ilyen kézitáska szerűt használt, vagy nem tudom minek nevezzem, olyan mint egy rendes kézitáska csak jóval nagyobb, CCC tele van velük.

Na de a lényeg, hogy sosem volt megítélés abból a szempontból, hogy ki mit használ, sőt újabban divatok is, rengeteg boltban lehet kapni ilyen kisebb hátitáskákat és mindenkin azt látok kb. Amúgy szerintem a hátizsák a legpraktikusabb, általánosban volt oldaltáskám utoljára, akkor még az volt divat, annyira nem voltam oda érte.

2020. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy gáz. Lányként inkább azt találom cikinek amikor a 14-15 éves "nők" ilyen apró kézitáskával járnak, amiben alig fér el egy füzet is. Hátizsák pedig a legjobb választás, mert minden elfér benne és könnyen cipelhető is.


Mi nálunk anno amikor 1+. osztályba jártunk egy 50 éves tanárnő kiosztotta a kézitáskásokat, mert nem hozták el a felszerelést az órára(arra hivatkoztak, hogy nem fért el). Sőt még azért, mert nem 17-18 éveseknek való ez a táska típus.

2020. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki
2020. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Idén végeztem én is! Senki nem csinál ekkora ügyet ilyenekből. Mindenki olyan táskát használ, amilyet akar, emiatt ne aggódj! :) Különben én is hátizsákkal jártam ki a 4 évet és úgy az osztálytársaim 95%-a is.
2020. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én angol egyetemre járok, de szintén hátizsákkal. Egy 45 éves csoporttársam is azzal jár be.

Nálunk valahogy ez a cikiség kérdés sosem fogalmozódott meg..

Ha nekem az kényelmes, akkor had legyen már mindegy. Gimiben meg főleg ez a legpraktikusabb a könyvek mennyiségét figyelembe véve.

2020. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!