Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz/ciki, ha...

Szerintetek gáz/ciki, ha egyetemre hátizsákkal járok lány létemre?

Figyelt kérdés
Nővérem mondta, hogy oldaltáskát vigyek. Csak ugye abba nem férne bele minden. Jártam már más egyetemre, ott voltak lányok hátizsákkal, igaz, nem sokan. Ne egy nagy hátizsákra gondoljatok. Kicsi, és jól néz ki szerintem.

#egyetem #hát Izsák
2017. szept. 7. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is abban járok és imádom..ahol én jáok kb mindenki hátizsákot hord. Praktikusabb, kényelmesebb és egészségesebb is :)

Semmi ciki nincs benne.

2017. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetem alatt szoktam rá a hátizsákra. Mindenem belefér és nem megy tönkre a hátam.
2017. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Mostanában amúgy is nagy divat lett, sokan hordják, lehet kapni mindenfélefajtát.
2017. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen az ilyen dolgokat már senki nem nézi.
2017. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mentek a zöld pacsik.
2017. szept. 7. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én adidas sport hátizsákkal járok, még soha nem gondoltam arra, hogy ciki lenne :D A legtöbb lány évfolyamtársam ilyen vállra akasztható női táskát hord, de nekem nagyon nem olyan a stílusom, mint nekik. Szeretem, ha minden könyvem, füzetem befér a hátizsákomba, és még mondjuk az 1 literes vizes üvegemet és a pulcsimat is be tudom rakni, és semmit nem kell a kezemben cipelni.
2017. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!