Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog,...

Mi volt a legviccesebb dolog, ami történt veletek a homeschoolban? Mi az ami a legjobban felbosszantott?

Figyelt kérdés
Engem pl az, bosszantott fel hogy a tanárnő ugyanazokat a feladatokat küldte el állandóan, ahol ez első jó lett, annak elküldte a megoldását, ami alapján utána megcsináltuk a feladatokat de a megoldásai alapján rosszabb lett, majd volt, hogy - - en 5-en közösen csináltuk,ugyan úgy a feladatokat. A fiúknak egyes vagy kettes volt a jegye, nekünk lányoknak, pedig kettestől felfele(kit mennyire bírt). Személyes tanításnál nem csinálta ezt egyébként, csak valahogy homeschoolingban rájött a "fiúellenesség" (ami más tanárokra is jellemző volt).

2020. jún. 12. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem homeschooling, mert annak más értelme van. Inkább online oktatásra gondoltam😌
2020. jún. 12. 18:20
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokszor egyedül voltam itthon, és egy idő után már felöltözni is lusta voltam, ezért meztelenül ültem a gép előtt. Nálunk Zoomon folytak/folynak az órák, és egyszer az egyik ilyen órán valamit machináltam a gépemen és véletlenül bekapcsoltam a webcamet. Nem részletezem de ekkorát még nem égtem :/ :)
2020. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legviccesebb: van egy nyomi srác, és matekórán zoomon valahogy zöldháttérrel megoldotta, hogy az a szőke nős gondolkodós/számolós mém jelenjen meg mögötte.


Legfelbosszantóbb: az online ballagás, osztályfőnöki óráján végig egy csajszi szerepelt, aki tipikus az az ember, akinek a legnagyobb az arca, de mindenki előtt a legszerényebbnek, legesetlenebbnek, legalacsonyabb önbizalommal rendelkezőnek mutatja be magát. Iszonyat bosszantó, és írt valami nyali-fali, elvont szöveget, amit nem is mert felolvasni ezért beszervezett egy srácot, aki a viselkedésével egyáltalán nem érdemelte volna ezt meg.


Nagyon felbosszantott, hogy ilyenkor is szerepeltetni akarják magukat, és hogy nem lehetett az igazihoz hasonló utolsó osztályfőnökink, ami mondjuk az egész osztályról szól, és nem erről a... Róluk.

2020. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!