Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most hogy van ez a dolog a...

Most hogy van ez a dolog a külföldi kéthetes nyelvtanfolyammal?

Figyelt kérdés

Ma az iskolámban közölték, hogy az igényfelmérőn hiába jelöltük meg melyik országba akarunk menni és hogy csoportosan vagy egyénileg-e, mert az iskolánk csak csoportosat szervez, egy országba, ez van, akinek nem tetszik, ne jöjjön.

Míg a húgomék iskolájában nincs ilyen, ott mindkét opció él és ők választják az országot is ki.

Akkor most az iskola dönt róla, hogy oldja meg ezt az egészet? Így ennek mi értelme van?



2019. dec. 4. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem az iskola, hanem a tankerület dönt.
2019. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,nekünk ma ezt úgy hirdették, hogy az iskola döntött így.
2019. dec. 4. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a te sulid vezetősége döntött így, mert szerintem nem vállalnak ennyi felelősséget vagy mert tanárhiány van.
2019. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!