Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan fizessek? (Nyelvvizsga)

Hogyan fizessek? (Nyelvvizsga)

Figyelt kérdés

Eléggé "összezavarodtam"

[link]


Feladom postán és utána jönne a csekk v hogy megy ez?Mivel oda is kellene ragasztani, ahová jelzi.

Ne haragudjatok a hülye kérdésért..:S


2010. aug. 1. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a postán van ingyenes sárga csekk azt kitöltöd ráragasztod a jelentkezési lapra és elküldöd én is rigón voltam és igy csináltam
2010. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi h írtál:) Megkérdezhetem h milyennek találtad a vizsgát?
2010. aug. 3. 14:56
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem a magnó az mindig nehezen megy, szal nem sikerült ez miatt, de a beszéd az jobban ment és kedvesek voltak a vizsgáztatók is
2010. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És mi volt a magnón a feladat?Abban én is gyengébb vagyok :S magnó nélkül sem lett meg az elegendő %-od?:(
2010. aug. 3. 16:19
 5/14 anonim ***** válasza:
nem mivel minden feladatrészben legalább 4
2010. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mármint 40% nem?:) és ha már a magnót elrontod nem lehet összeszedni 60-at?:O kcisit félek a szóbelitől, egybe akarom megcsinálni a komplexet.
2010. aug. 3. 16:26
 7/14 anonim ***** válasza:

áh bocs szal nem, mivel minden feladatrészben 40%ot kell elérned és nekem a magnó nem lett meg, és azért nem sikerült a nyelvvizsgám

a magnót 3x lehet meghallgatni, és magyarul van kb 10-15(nemtom már mennyi) kérdés, és azokra kell magyarul válaszolni

2010. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom h nem sikerült :( Milyen témát kaptál?Úgy kell meghallgatni, hogy a 3-bl elsőnek nem fordíthatod fel a kérdéses lapot, igaz?
2010. aug. 3. 16:28
 9/14 anonim ***** válasza:

hu passz már nemtom pontosan, de lehet hogy igazad van, és nem nézheted meg először a kérdéseket

szóbelin a beszélgetésnél nagyon borzalmas semmitmondó képek vannak arra készülj fel, mert én is olyat választottam 3 kép közül ami még ugy ahogy ment egy bevásárló, sétáló utca volt egy lovaskocsival, és én igy a nagyvárosról beszéltem, meg persze volt szituáció meg elején ilyen vegyes ismerkedős kérdések

2010. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amugy miért pont rigóra mész?és csak szóbeli vagy komplex? én nem tudok fordítani, ezért egynyelvűre szeretnék menni(euró vagy társalkodó) majd még eldöntöm
2010. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!