Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező nyári gyakorlat, de...

Kötelező nyári gyakorlat, de az oktató visszamondta?

Figyelt kérdés

16 éves barátom, a jövőhéten kezdte volna a 4 hetes nyári gyakorlatát, de az oktató a mai nap közölte vele, hogy mégse fogadja.


A kérdésem pedig:

-Lehetséges ez, megteheti az oktató ?

-Mi lenne ezek után a teendő ?



2020. jún. 23. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szólni kell az iskolának. Szerintem ilyet nem lenne szabad, csak nagyon nagyon alapos indokkal, például, ha év közben gond volt vele.. De most gondolom, a vírus miatt egy darabig gyakszi sem volt?

Én is szakmát csináltam (kettőt, 2x2 év, nekünk is volt kötelező nyári gyakorlat, vezetni kellett a munka naplót és augusztus 26.ig le kellett adni az iskolában.

Szóljon az iskolában, ez és ez a helyzet áll fenn, hogy próbáljanak neki helyet szerezni, vagy ha van ismerőse, aki mellé mehetne nyári munkára, jó - e ha leigazolja a napjait.

Bár nem tudom, ilyet lehet e.

2020. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg nálunk be volt osztva (hárman voltunk egy helyen, hogy én kezdtem, utána azt hiszem két hét múlva jött egyik osztálytársam, a végén meg a harmadik.. Egész nyáron nem jöhet?

Nem lehet, hogy csak később kezdhet?

Azt hiszem

, most is úgy van, augusztus végéig kell teljesíteni, mert akkor ha jól tudom, érvénytelen az éve.

Mindenképp kérdezze meg a suliban.

2020. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!