Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecen Orbán autósiskola,...

Debrecen Orbán autósiskola, mennyire jó? Illetve ki a legjobb oktató ott szerintetek?

Figyelt kérdés

Ki a legjobb oktató??? Tudom ez emberfüggő is hogy kinek ki szimpatikus de mégis, nektek ki vált be illetve ki nem?

Mennyi ideig tart mire elvégzem, és megkapom a jogsit?

Ők sokáig húzzák a KRESZ vizsga után hogy mikor mehetsz vezetni?

A pénzre mennek, vagy tényleg becsületesek és csak ha elrontok valamit akkor buktatnak? (pl: ismerősöm azért bukott meg mert, nem törzsből fordult hogy hátra nézzen vezetés közben jön e kocsi csak hátrapillantott és a tükörben nézte főleg (lehet ez súlyos, én nem tudhatom de akik ott beszélték azt mondták ez hülyeség))


Kérlek segítsetek!



2020. jún. 24. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Debreceni!

Itt az én oktatóm a legjobb!

Miért húzna le? Szerintem ez baromság!

Mármint megérzed gyorsan ha pénzéhes. Van aki ebből él. Csak ebből. Pl az enyém is ilyen.

Nyilván kell neki a pénz!

Az meg, hogy hány órára lesz szükséged, rövid idő múlva kiderül, ha profi az oktatód! Ne kiszámolt pénzzel menj neki, mert úgysem lesz elég. Nekem kb a 10. óra körül mondta, hogy 70-100 óra fog kelleni.

Most tartok picivel 70 fölött. Hamarosan vizsga.

Nem bánom a sok órát, mert magabiztosabb vagyok.

Azt mondta a kisfiával is kb 80 órát vesz majd, mert akkorra profin kezel majd mindent. Nyilván őt sem akarja lehúzni.

Én 31 éves nőként 0 ról kezdtem.

Egy ideig nem nagyon éreztem fejlődést.

Most kb 1 hónapja érzem, hogy ebből vizsga lesz rövidesen!

4 hónapot vártam az oktatóra. De hidd el, megéri várni, mint az alapokat egy rossz oktatóval megtanulni, aki azonnal válal ugyan, de egy lyukas garast sem ér, hogy aztán oktatót válts és kezdhesd előről.

Egy jó tanács, hogy inkább várj! Ez a "forgolódás" tényleg fontos.

A vizsga után úgy csinálod, ahogy akarod, de addig látványosan kell firegni-forogni.

2020. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Uhh, nagyon szépen köszönöm hogy fáradtál azzal hogy ezt mind leirtad!

Megfogadom a tanácsot hogy legyek türelmes.


Márcsak egy jó oktatót kéne találjak.

2020. jún. 25. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

1 -es vagyok! Én köszönöm, hogy végigolvastad.

Remélem találsz jót! Sok sikert.

Én nem akartam télen vezetni amúgy.

Tavaly ilyenkor iratkoztam be kb.

Július 8- án volt a kresz, 9.-én az elsősegély.

15- én kaptam telefonszámokat mert addig nyári szüneten voltak az autósiskolában.

3 oktatóból 2 vette fel. Az egyik 3-4 hónapi várakozást mondott. Kb október, novemberi kezdéssel.

A másik, szeptembert tehát maradtam nála. Persze November 15 lett a kezdés, mert a vizsgázók miatt csúszott.

Azóta vezetek. Eleinte heti 2x50 percet.

Február végétől heti 4-5 x 50 percet. Azóta gyorsabban fejlődök. Most meg már a vizsga felé haladunk tematikusan.

Egyre közelebbnek érzem.

Nembánom, hogy eddig tart.

2020. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!