Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecenben melyik a legkorrek...

Debrecenben melyik a legkorrektebb/legjobb autósiskola ahová érdemes menni B kategóriás jogsit csinálni? Mik a vélemények ezekről az autósiskolákról?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezekről? melyikekről? AMúgy iskolán belől is inkább oktatótól függ, hogy milyen a benyomás.
2016. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyikekről?


Egyébként valahol mindegy, hogy hova mész. Sok függ, hogy melyik oktató mellett kötsz ki. (Tapasztalat)

2016. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam amikor kiírtam a kérdést, hogy aki ír kommentet az úgy is ír autósiskolát, és azt reméltem, hogy jellemezni is fogja. Erre utal az utolsó kérdésem.
2016. ápr. 27. 12:06
 4/4 anonim válasza:

Lehet már kicsit későn írok, de hátha még tudok segíteni.

Több mindenkitől hallottam és magamnak is szereztem tapasztalatokat. Úgy láttuk, hogy nem feltétlen van közöttük legjobb. Vannak jobbak és rosszabbak, de ezek között már kcisi a különbség.

Én sajnos nem oda jártam, de így utólag talán a vida autóssulit választanám. Korrektül megtanítanak mindenre, felkészítenek vizsgára. Ezek után vizsgán megbukni szinte csak saját figyelmetlenségek miatt lehet.

A fiamat volt szerencsém ide járatni, innen vannak a tapasztalataim.

2019. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!