Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit tudnátok ajánlani témának...

Mit tudnátok ajánlani témának egy pszichológia szakdolgozatra?

Figyelt kérdés

Már több ötletem is támadt, viszont ezek tág fogalmak, szóval kéne valami eléggé behatárolt témakör. Többnyire a szociálpszichológia érdekel, de ha van bármi más, izgalmas ötletetek, szeretettel várom!


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. dec. 10. 17:36
 1/5 anonim válasza:
Engem nagyon érdekel a pszichológia, ha pszichológus lennék biztos a homoszexualitással foglalkoznék, azt kutatnám. Ki miért válik azzá, ez csak divat majmolás vagy valaki tényleg tud a saját neméhez vonzódni stb.
2013. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-A kamaszkori bűnözés és a mikro/makrokörnyezet korrelációja.


-Az iskolai szocializálódás erőszak-központúsága.

2013. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önállótlanság pszichológiai háttere, különös tekintettel a szakdolgozathoz való ötletelésre
2013. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Az elsőhöz annyit fűznék hozzá, hogy noha szerintem is egy nagyon érdekes témakör a 21.század "generális" homoszexualitása, ennek ellenére ódzkodom tőle, mert egyrészt a munkám megítélése igencsak liberális szemektől függ, és tartok tőle, hogy az általam kidolgozott végkonklúzió kiverné a biztosítékot... Másrészt pedig férfi létemre van némi tagadás bennem ezzel a világgal kapcsolatban.


A 2-es és 3-as válaszoló ötletei pedig igencsak használhatónak tűnnek, még fontolgatom őket!

2013. dec. 11. 15:29
 5/5 anonim válasza:
Nő létemre bennem is van tagadás ezzel kapcsolatban :D de én ezt egy érdekes témának gondolom. Bár el kell mondani liberális gondolkodású embereknek biztos nem tetszene ez a téma annyira.
2013. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!