Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek ezek az egyetemek és...

Melyek ezek az egyetemek és szakok, ahol a vizsgákra egy éjszaka alatt fel lehet készülni?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom ezt, hogy 2 nap alatt fel lehet készülni meg bla bla bla, de hol?

Nálunk ha valaki évközben nem készül folyamatosan, akkor kb kész, vége, 2 nap alatt az ajánlott irodalmat nem veszi át.


2020. jún. 26. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak ilyenek.
2020. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden szakon van olyan vizsga, amit egy éjszaka alatt be lehet hozni.

Az más kérdés, hogy mennyire emlékszel majd rá :D

2020. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a vizsgáim (1-2 kredites tárgyak) 80%-ára fel tudok készülni pár órás tanulással. Persze így csak a 2-es, 3-as szintet lehet megütni általában, de 2-3 napos tanulással már megvan az ötös is.

Legnehezebb vizsgákra sem kell tanulni egész évben, elég mondjuk egy hónappal a vizsga előtt elkezdeni tanulni. Én nem is szeretem túl korán elkezdeni a felkészülést, mert felesleges. Egyszer próbáltam ki, értelme nem sok volt, mert 1 héttel a vizsga előtt ébredtem rá, hogy tanulhatom újra az első 10 tételt, amit még egy hónappal előtte tanultam meg, mert szinte semmi nem ragadt meg... Ja és nem kamuszakon tanulok.

2020. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bazz, 1-2 óra?:D
2020. jún. 26. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakon vannak ilyen tárgyak. Én jogot végeztem, volt 1-2 olyan tárgyam, amire előző délután álltam neki. Párom orvos, neki is volt ilyen. Persze, a tárgyak többségére nem ez volt jellemző.
2020. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden szakon vannak ilyenek. Mérnökit végeztem és nekem is volt jó pár olyan tárgy, amire akár 1 nap alatt készültem fel, ha nem kevesebb.

Nyilván a nehezebb tárgyakra kellett mondjuk 4-5 nap úgy, hogy év közben is kellett aktívan tanulni őket (mert év közben is folyton számonkérések voltak belőlük...), de ami nehéz volt és nem kellett év közben tanulni, arra azért kellett akár 1-1,5 hét is.

2020. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!