Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egész éjszaka,...

Hogyan lehet egész éjszaka, és hajnalban is tanulni?

Figyelt kérdés
Délután aludjak picit hogy bírjam? Hány energiaital/kávé elfogyasztását javasoljátok hozzá?

2020. jan. 6. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor inkább nem ajánlott szerintem tanulni amikor nem érzed magad rá készen, én olyankor érzem hogy csak olvasom a szöveget, de nem fogom fel miről van szó, aztse tudom mit olvastam korábban, az kidobott idő.

Energiatalra, kávéra ha már rászoktál akkor szinte semmit se fog már érni, hozzászoksz, bár én sose probáltam hogy azokra támaszkodjak, engem ha nagyon keveset alszok elég effektiven felébreszt egy kis vezetés.

2020. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

muszáj egyhuzamban sokat tanulnom mert nagyon sok az anyag és kb csak az 1/3a van meg úgy ahogy.

néha szoktam kávézni , energiaitalt meg nagyon ritkán iszom csak

2020. jan. 6. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor lehetséges egyhuzamba megtanulni dolgokat, ha érdekel az adott dolog és szereted is.
2020. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes kávéval és hasonlókkal próbálkozni.

Addig tanulj, amíg bírod, aztán feküdj le aludni; többet ér.

2020. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sose tudtam éjjel tanulni, csak 7 órától este 8/9-ig kb.
2020. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem éri meg. Felborítod a ritmusod, nem tudsz hatékonyat tanulni es gondolkozni. Egyszer bejatszottam, hogy 2kor keltem vizsga napjan hogy megtanuljak meg par tetelt. Kihuztam az egyik kedvemcemet, tokre orultem majd 5 perc kellett hogy eszembejusson hogy hogyan is kene elkezdenem. Nem volt eleg idom es jo szar jegyet kaptam
2020. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!