Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanárveréskor miért nem a...

Tanárveréskor miért nem a tanárt büntetik, ő a szakember, ö az aki felelős mert nem jól kezelte a szituációt, hibázott, a diák még kiskorú?

Figyelt kérdés
A tanárveréseket meglehetne megelőzni, hogy a tanárt megbüntetik, így legközelebb ők mindent megtesznek hogy elkerüljék az ilyen konfliktusokat?
2020. jún. 28. 08:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Mi előtt a saját véleményeteket írnátok, olvassátok el ezt a cikket:


[link]

2020. jún. 28. 08:13
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted hány kiskorú jár középsuliba?
2020. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés is kretén....
2020. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Elég gyökér vagy.
2020. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

A logikád szerint az a hibás akit megvernek.

Akkor, téged nyugodtan lehetne agyba-főbe verni az utcán, mert te kezeled rosszul a szituációt, te vagy a hibás az egészért.

2020. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Normális épp eszű ember nem veri meg a tanárt. Te sem vagy normális
2020. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Az egyik győri közepsuliban a tanárnő 3-mast adott a diáknak, majd az pár óraval kesőbb, belédöfött egy 10cm-es pengéjű svájci bicskát.


Most a tanárnő a hibás, mert osztályzott? Mert, 3mast mert adni? Mert, végezte a munkaját?

2020. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Már maga a kérdés is vérlázító! Most akkor a tanár a hibás, mert a munkáját végzi és rászól a neveletlen diákra? A diák dolga lenne, hogy befogja a bagólesőjét az órán, tanuljon és figyeljen arra, amit a tanár magyaráz! Helyette nem egy videó készült arról, hogy a diák szembeköpi a tanárát, megüti, megrúgja. A tanár közfeladatot ellátó személynek minősül, én úgy tudom. Így amit a bántalmazó diákok csinálnak, az igenis BŰNCSELEKMÉNY! Nagyon átestünk a ló túloldalára azzal, hogy a tanároktól szinte minden fegyelmezési lehetőséget elvettek, ellenben a diákoknak lassan csak jogaik vannak, de kötelességeik nem. A szülőkről már nem is szólok semmit, akik minden apróságért beroncsolnak az iskolába és van, aki megüti a tanárt, mert az rá mert szólni az ő szeme fényére. Aki amúgy olyan, mint az állat otthon is, csak kedves szülő ezt inkább elhallgatja.


7-es, sajnos ez egy elég szomorú eset, igen. Én a tanárt sajnálom. A diákot próbálták mentegetni, hogy "jaj, csak félt, hogy a szülei mit fognak szólni". Inkább tanulni kellett volna, akkor nem kapott volna hármast. Megjegyzem, én nem voltam jó fizikából, kémiából, meg matekból. Egy hármastól már a plafonig ugráltam örömömben, mert nem voltam éppen reálos beállítottságú.

2020. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülye szülőnek hülye gyereke van. A szülőt kéne büntetni, még pedig úgy, mintha ő követte volna el a testi erőszakot. Börtön. Akkor talán a hülyegyerek is megtanulja egy életre. Teszem hozzá, ezek az esetek gyanúsan nem az értelmiségi körökben fordulnak elő, hanem az aluliskolázott, rossz körülmények között élőknél. Hadd ne kelljen leírnom a bőrszínüket azoknak, akiknél ez divat, de sajnos egyre több az elcigányosodott fehér ember is.
2020. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Te, itt szándékosan szítasz embereket, az ilyen provokatív kérdéseddel, nyilvánvaló, szándékos, félreértelmezéssel.


Csak, nem mindenki dől be ennek....

2020. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!