Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó lányok/fiúk, ti...

Visszahúzódó lányok/fiúk, ti elmentettek/elmentek az egyetemi gólyatáborokba?

Figyelt kérdés

Visszafogott személyek válaszait várom, akik nem bulizós típusúak, illetve nagyon nehezen szereznek barátokat ilyen légkörben.

Akik elmentek, hogy érezték magukat?

Akik nem, megbántátok vagy nem?



2020. júl. 1. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Elmentem, jól éreztem magam
Elmentem, de megbántam
Nem mentem, jobb is, hogy kihagytam
Nem mentem, de megbántam
44 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Én ilyen vagyok. Nem biztos, hogy lesz gólyatábor elvileg, de ha lesz akkor el fogok menni.

Igazából csak azért, mert így talán sikerül megismernem pár embert és ők is talán megismernek engem. Így nem fogom olyan rosszul érezve, ismeretlenek között kezdeni az évet. Meg ugye gólyatáborban alakulhatnak ki baráti körök is, és ha mondjuk úgy kezdeném az évet, hogy nem mentem gólyatáborba ez miatt már beilleszkedni is nehezen tudnék egy olyan közegbe, akik már ismerik egymást.

2020. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először mentem egyetemre, elmentem. Később már nem. Talán annyi értelme van, hogy ha ott nem szerzel barátokat, akkor később már nehezebb lesz, mert már addigra kialakulnak a klikkek. De nem lehetetlen.
2020. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
85%
Én elég introvertált vagyok, de elmennék. Hiába elöször nem akarnék, én olyan vagyok hogy rugdosni kell a programokba, és ha ott vagyok, már nagyon élvezem. Szerintem megéri elmenni már csak az ismerkedés miatt is.
2020. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem, és örülök neki hogy részt vettem a gólyatáborban illetve utána a 0.héten a programokban. Így van legalább 1-2 tucat ember akiknek legalább tudok köszönni, pár szót váltani velük, beülni melléjük órákon ha éppen olyan van. Szerintem talán a nehezebben ismerkedőknek még fontosabbak ezek a programok. Ha ezeken a programokon valamiért nem tudtam volna ott lenni, akkor lehet hogy az egész szakon nem lenne olyan ember akinek akár csak köszönnék az egyetlen egy valakin kívül akit már eleve ismertem onnan.


Amúgy magát a tábort én kifejezetten élveztem, jól éreztem magam, főleg hogy ittam is eleget. :D Persze azt elismerem hogy mindenhol más a gólyatábor, szerintem a miénk nagyon jó volt. Én nem hagynám ki a helyedben.

2020. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
75%

Én elmentem és nagyon jó volt ! Csak ajánlani tudom, természetesen bulizósabb típus vagyok :)

Már akkor megismerheted a leendő évfolyamtársaidat, akikkel az kezdeti hetekben már tudsz "bandázni"

Lényeg : ha megteheted menj el!

2020. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmentem és eltelt, nem volt se életem legjobb hete, de különösebben rosszul sem éreztem magam. Introvertált vagyok és kicsit antiszoc, de sok barátom van és a gólyatábor is jó lehetőség volt új embereket megismerni, első félévben eléggé eröltettem is a közösségi életet és bár nem éreztem különösebben jól magamat tőle, de jó érzés még így 2. évesen is úgy bemenni az 500 fős előadóterembe, hogy legalább 200 embert legalább látásra ismerek és azt érzem, hogy része vagyok ennek a közösségnek. És többek között gólyatáborban is, de később is találtam olyan embereket, akikkel el tudok menni kolis/egyetemi programokra és jól tudom magam érezni.
2020. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Piálásról, bulizásról és szexről szól. Semmi másról.
2020. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Elmentem, de pokol volt. Nem azért, mert visszahúzódó vagyok, hanem mert egy retek volt. Nem tudtam barátkozni, mert folyamatosan mentek a feladatok meg énekeltettek meg szívóztak velem a felsőbbévesek. Figyelték már nyáron, hogy ki kivel van jóban és szándékosan szétszedték őket, hogy akik egy helyről jöttek vagy nyáron jóban lettek, ne találkozzanak egész tábor alatt. Retek szar volt és megalázó.
2020. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
#8 Ez melyik helyen volt?
2020. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
BME-VIK
2020. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!