Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó lányok/fiúk, ti...

Visszahúzódó lányok/fiúk, ti elmentettek/elmentek az egyetemi gólyatáborokba?

Figyelt kérdés

Visszafogott személyek válaszait várom, akik nem bulizós típusúak, illetve nagyon nehezen szereznek barátokat ilyen légkörben.

Akik elmentek, hogy érezték magukat?

Akik nem, megbántátok vagy nem?



2020. júl. 1. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%

Mi az, hogy énekeltettek? Felnőtt ember már ott mindenki, nem kötelezhetnek. Meg kell mondani, hogy nem és kész.

Meg a többiért is a helyükben szégyellném magam... vannak, akik sajnos nem növik ki az óvodás kort...

2020. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
Egyébként ezt,hogy kell elképzelni? Mert gondolom nem olyan,mint középsuliban,ahol ott van egy osztályterem,és mindenhogy elkezdtek beszélgetni. (Egyébként én is ilyen típus vagyok,mint a kérdező,meg pár válaszoló) Csapatversenyek vannak még ott is?
2020. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, nem mentem el és nem bántam meg. Úgy voltam vele, hogy tök jó lenne találkozni a szaktársaimmal, legalább már ismernék valakit az első napokban stb., de maga a gólyatábor, a program nem vonzott... igazából el sem tudtam képzelni, hogy mégis mit csináltam volna ott. Egy semmi közepén lévő táborban volt, este és éjszaka bulik voltak, nap közben pedig csapatos feladatok pl. táncolós, éneklős, ivós, evős, ügyességi stb. mindenféle. Utólag láttam róla képeket és úgy ítéltem meg, hogy nem hiányzott volna... Picit rossz volt az elején, mert tök egyedül voltam és nem ismertem senkit sem. Ugyanakkor azt láttam, hogy egy-két hónap után ezek a gólyatáboros "barátságok" felbomlottak és mindenki megtalálta azt, akivel tényleg jóban tud lenni.
2020. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

DE-BTK

nem bántam meg, mert elég sok embert megismertem, ha nem lettem volna anno fele ennyi ember se ismerné a nevemet. de én nem igazán ittam, vagy ha muszáj volt, valami nagyon gyengét. valakivel azota is jó barátok vagyunk, de egyaltalán nem létfontosság. nagyon fárasztó volt egyébként, az idióta játékjaik pláne, a végén már örültem, hogy végre vége, bár a koncertek jók voltak. csak mindennap letapiztak meg valakit orrba kellett vernem, hogy ne nyomuljon. én egyetlen embert sem ismertem előtte, de tényleg, szóval kicsit kihoz a komfortzónából, de elég lett volna 2-3 nap.

2020. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
a klikkek nem ott alakulnak ki, sokan a gimis bagázsukkal érkeztek eleve. és többen nem mentek, mint elmentek...a csapatoddal leszel összezárva, akár akarod, akár nem, ismerkedős játékok, ivászat, nálunk a félénkebbeket csúnyán meg is alázták. szóval ha félénk fiú vagy ne menj. lányként más a helyzet, de mondom, sokan nyomulnak és kénszeríthetnek feladatokra, gorombák a csapatvezetők, nálunk be is szólogattak, hogy lassan iszon a játékokban vagy nem eleget, de lesz.artam. ja meg reggel mindig dörömböltek az ajtón, hogy azonbal lefele stb, mi a kolikban voltunk elszallasolva és tilos volt elhagyni a helyszínt. de összességében voltak jó pillanatok, ha a csapatos elfoglaltságok nem lettek volna ilyen véresen konolyak jó lett volna.
2020. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%
Én visszahúzódó vagyok de én személyszerint azért hagytam ki mert értelmetlennek találom hogy ilyenre pénzt adjak ki hogy berúgásig itattnak meg különböző f@szságokat csináltatnak veled.
2020. júl. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!