Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz, még csak 10.-es vagyok...

Igaz, még csak 10.-es vagyok szakiskolában, de majd januárban el kell dönteni,hogy ki hova megy(vagy marad).. Milyen szakmát érdemes választani a mai világban a nőknek, ami piacképes?

Figyelt kérdés
Igaz, még csak 10.-es vagyok szakiskolában, de majd januárban el kell dönteni,hogy ki hova megy(vagy marad)milyen szakmára 11-be,mindneképpen jó lenne előbb valami szakmát szereznem,aztán utána érettség,meg főiskola. Sajnos teljesen tanácstalan vagyok,mert nem tudom mit válasszak,mert nem tudom mire van igény,meg miből lehetne megélni.Ha leérettségizek,azzal nem tudok úgy elhelyezkedni,mintha szakmát szereznék.Bocs,hogy ennyit írtam,,csak érdekel hogy kinek mi a véleménye.
2008. nov. 25. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom, a lehetosegek korlatozottak, azaz meg van adva, mik kozul valaszthatsz. Ha azt kozolned velunk, talan konnyebben adnank tanacsot.
2008. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!