Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogositvany megszerzesevel...

Jogositvany megszerzesevel kapcsolatos kerdes?

Figyelt kérdés
Augusztus 22-en jar le a 2 evem. Junius 22-en kezdtem el a vezetest es azota minden heten 2 orat vezettem. Szoval eddig 4 orat vezettem le es hat, egyelore elegge nehezkesen megy... Elotte nem vezettem, semmi tapasztalatom nem volt. Ilyen keves ido alatt van eselyem arra, hogy megszerezem, vagy inkabb engedjem el a dolgot mar most?
2020. júl. 8. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, őszinte leszek.

Nagy valószínűséggel nem fogod tudni megcsinálni.


30 munkanap van még aug 19-ig (22 hétvége). Tehát minden másnap kéne menned dupla órára, hogy meglegyen a km és az órászám. Szerintem egy kezdőnek, aki most tanul, ez túl gyors tempó. De ha őstehetség vagy, akkor is ott van, hogy az oktató tud-e vállalni így, nem megy-e nyaralni. És persze az időbe egy darab vizsga fog beleférni, több nem.

Ez nagy nyomás és baromi sok stressz a legtöbb embernek, hogy most meg kell csinálni, különben alsó hangon 200.000 megy a kukába. Én nem kockáztatnám ezt, biztos nem menne.


Gondold át, hogy mennyire vagy stresszes típus, beszélj az oktatóval.


Én újra kezdeném augusztus végén vagy amikor jó és így "csak" a kresz tanfolyam és vizsga valamint a 4 vezetés ára megy kárba.

2020. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elsőnek igaza van. Plusz bele kell kalkulálni, hogy a forgalmi vizsgákra is várni kell sokat.
2020. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Es ha meg nem jart le a 2 evem, elkezdhetem masik autosiskolaban?
2020. júl. 9. 12:33
 4/5 anonim válasza:
Nem. Meg kell várnod, hogy leteljen.
2020. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdemes lenne újra kezdeni de inkább másik oktatóval. Jobban figyelni a határidőket. Anyagilag és időben is ez a kisebb veszteség.
2020. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!