Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Facebookon a "Tb és Bérügyinté...

Facebookon a "Tb és Bérügyintéző vizsgára készülők"csoportjába mennyi idő után vesznek be?

Figyelt kérdés

Vasárnap jelentkeztem, azóta is "függőben" van... arra várnak, hogy megunom és visszavonom a jelentkezést magamtól, vagy ennyit gondolkodnak rajta, esetleg ilyen sok a jelentkező?

Aki már csatlakozott közületek ehhez a csoporthoz, azokat hány nap múlva engedték be?



2020. júl. 10. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne a vizsgás csoportba menj. Gyere a bérszámfejtők klubjába.

Vagy írj, segítek (szakelőadóim van, mképes, adótanácsadó)

2020. júl. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem nem is annyira a csoport lenne fontos, azért szerettem volna csatlakozni, mert tb és bérügyintéző tanfolyamra járok, és a TB számítás nem megy olyan gördülékenyen. Reménykedtem, hátha van a csoportba feltöltve ilyen témában feladatgyűjtemény, és tudnék a saját tempómban gyakorolgatni. Jelenleg a régebbi vizsgákat csinálgatom, de szeretnék valami olyasmit is, ahol csoportosítva vannak a feladatok munkavállaló/vállalkozó/stb... kategóriákba.


Tudsz ilyen feladatgyűjteményt ajánlani itthoni gyakorlásra? :)

2020. júl. 11. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!