Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PhD-sok hogy jöttök ki az...

PhD-sok hogy jöttök ki az ösztöndíjból?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
140 ezerbol? Elég életképtelennek kell lenni, hogy ennyi fizuból valaki nem tudjon megélni
2020. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen albérletárak mellett?Budapesten egy normális albérlet 100 E-nél kezdődik. Van hogy rezsivel van hogy nélküle. Akkor marad 20-40 ezer kajára, tisztaságugyi dolgokra, ruhára, egyebekre. Szerinted az olyan sok? Ilyen árak mellett?
2020. júl. 11. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
És ki az a lúzer, aki keveset keres, mégis olyan nagy igénye van, hogy gyakorlatilag semennyit sincs otthon, mert a tanszéken van es kutat, mint egy valamire is való phd-s, de mégis kifizet egy egész lakást,amibe egyedül lakik? Gondolom te. fura, hogy phd-sként ennyi eszed van
2020. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy ezen az oldalon nem lehet feltenni egy kérdést úgy hogy ne sértő válaszokat írjanak rá.

Még nem vagyok PhD- s de tervezek, épp ezért érdeklődők. Az nagy igény, hogy 25 évesen egyedül akarok lakni és nem lakótársakhoz alkalmazkodni? Lehet hogy ebben az országban ez nagy igény, bocs...

2020. júl. 11. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nézz meg egy amerikai filmet, hány 25 éves lakik egyedül egy lakásban? megsúgom, egy se. Igen, nagy igény. Menj el mellette dolgozni, ha ennyire fancy es luxy akarsz lenni
2020. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, dolgozom mellette rugalmas munkaidőben. Nem kértem ösztöndíjat, így kevesebb a kötelezettségem
2020. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Csak jelentkeztem phd-ra de már beszélgettem párral hogy mire kell számítani.


1. Az egyedül lakást érdemes elfelejteni főleg Budapesten. A lakótárs sokak szerint inkább fun mint rossz dolog. Összehaverkodhattok, segíthettek egymásnak stb.


2. Dolgozhatsz mellette részmunkaidőben szóval keress valamit.

2020. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!