Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy képzeljem el,az első...

Hogy képzeljem el,az első gyakorló órát vezetésből?

Figyelt kérdés
Még sosem vezettem...
2020. júl. 15. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Most fogsz. Beülsz és vezetsz. Ennyi.
2020. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Parkolni kell első órán?


Semmi rutinpálya nem lesz?

2020. júl. 15. 12:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira izgulok!
2020. júl. 15. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kivisz az oktatód egy kevésbé forgalmas helyre. Beülsz, elmondja mi vár rád a kövi 30 órán, miket fogsz tanulni. Először az alap műszaki dolgokat elmondja, beállítjátok a tükröket, ülést stb. Utána elindulás-megállás. Sokszor. Ha jobban megy, akkor már mondani fogja, hogy válts fel, aztán mentek valami egyenes szakaszon. Aztán visszaváltogatás, megállás semmi extra. Valószínűleg kanyarodni is fogtok. Ha ügyes vagy, lehet bevisz valami külvárosi részbe is. Ha félsz, akkor megmondod neki, hogy még nem akarod, de úgyis látni fogja.

Tök relatív igazából, emberfüggő, lehet, hogy egész végig az elindulás-megállást fogod csinálni, de ez is lehet, hogy az oktatót is haza viszed a végén :D

2020. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oktatótól függ.

Van, amelyik elvisz rutinpályára.

Van, amelyik elvisz valami kihalt részre.

És van olyan is, amelyik rögtön kivisz a forgalomba.

Ez majd ott fog kiderülni. Nem kell félni, azért vagy ott, hogy megtanulj vezetni. Az oktató majd mindent mondani fog.

2020. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon oktató függő szerintem is. Nekem az első alkalommal 2 óra volt egyszerre. Az elején elvitt egy olyan részre ahol nincs forgalom, ott gyakoroltam a kanyarodást, elindulást, megállást, tolatást. Aztán az óra második felében be kellett vezetnem a városba összeszedni a következő diákot. Ha kellett besegített a pedálokkal, meg persze segített szóban, mit mikor meg miért csináljak. Nekem nagyon jó élmény volt.
2020. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!