Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes tanári szakra menni?

Érdemes tanári szakra menni?

Figyelt kérdés
Sokan lebeszélnek róla, én viszont nagyon szeretnék tanár lenni. Szeretem motiválni az embereket, s nem is a pénzért csinálnám elsősorban. Földrajz-biológia szakon gondolkodom, mivel a földrajz 60% lett emelt szinten, a biológia középszinten 80% kereken. Nem a legjobb eredmények, de elhivatott vagyok. Vagy inkább válasszak mást? Jövőre jelentkeznék. 22/f
2020. júl. 15. 21:42
 1/7 anonim válasza:
0%
Tanároknak szar a fizetése, szóval ne legyél tanár. Meg idegileg se nem bírnád szerintem
2020. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Az biztos, hogy nem a pénzért csinálnád, mert azt nem fogsz kapni.

Tanár szakot nappalin tudsz elvégezni és 5 éves. 22 évesen ez nem gond?

2020. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére dolgoztam folyamatosan, így van félretett pénzem, plusz ott a diákhitel, meg a szülői segítség is.
2020. júl. 15. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Gondolkodj el azon, hogy fogsz megélni. Ha neked megfelelő ez az életszínvonal, akkor miért ne? Ha vállalsz még 2-3 magántanítványt akkor már egészen jól ki lehet jönni. Ha elhivatott vagy, akkor vágj bele. Az sem jobb ha van egy jobb fizetésed de nem érdekel amit csinálsz. Ezt neked kell mérlegelned, mi mennyire fontos.
2020. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Tanárszakon vagyok, most legyen negyedéves, ha van valami kérdésed, akkor írj nyugodtan! Ha tényleg ezt szeretnéd csinálni, akkor szerintem simán. De csak az általános iskolai 5 éves, a közép 6.
2020. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanár szakos vagyok, ha szeretned csináld. Szívvel lélekkel, a biosz es a föci jó választás (reál különösképp hiány van). Biztos kell mellé egy B állás de én egész életemben tanár akartam lenni nem érdekel a pénz, inkább dolgozom 2 állásban csak azt csinálhassam amit szeretnék.

Nyugodtan írhatsz nekem is ha segítség kell.

Sok sikert :)

2020. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3%

Szia! Kiváló választás!

"Divat" szidni a fizetést, de azt nem kalkulálják, hogy különórákért 5-6000 forintot gond nélkül el lehet kérni, orvosira felkészítve diákokat akár többet is.

Napi két- három diák és plusz 300 000 forint bejön.

2020. júl. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!