Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el a...

Miért nem fogadják el a diákigazolványom?

Figyelt kérdés

Ebben az évben töltöttem be a 16-ot, tehát a diákigazolványom elvileg érvényes matrica nélkül október végéig.

A diákszövetkezet ahol munkát keresek, mégis azt mondja, hogy kötelező vagy matricáztatnom vagy iskolalátogatási papírt kérnem, mert különben nem tudják elfogadni.

Miért van ez?


2020. júl. 16. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, hogy te tévedsz, vagy ők, de szerintem a legegyszerűbb kérni egy matricát, nem érdemes sokat vitatkozni velük.
2020. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok vitatkozni velük, de kérni egy matricát időbe telik én pedig már jövőhéten dolgozni szeretnék.

Csak azt nem értem mire kell nekik az érvényes diákigazolvány mellé matrica vagy papír.

2020. júl. 16. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Iskolalátogatásit 5 perc alatt nyomtatnak. Van a suliban ügyelet, nézd meg hogy mikor, általában hetente egy nap szokott lenni (nálunk szerdánként volt), akkor menj be és kérj egyet.
2020. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Iskolalátogatásit mindenhol muszáj vinned hiszen ebből tudják, hogy még van tanulói jogviszonyod ebben semmi érdekesség nincs ahogy látom csak ez kell ahogy írtad szóval kérdezd meg az iskoládat mikor van titkárság és nyomtatasál velük vagy az is lehet hogy be se kell menned mert elküldik e-mailben.
2020. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!