Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik diákszövetkezet fogadja...

Melyik diákszövetkezet fogadja el a nemzetközi diákigazolványt (ISIC)?

Figyelt kérdés
Ha azt mondanátok hogy miért nem rendes diákigazolvánnyal akarok mert külföldön ahol tanultam csak ilyen típusú diákigazolványt állítottak ki. Az történt hogy ugye emiatt a vírus miatt haza kellett költöznöm és elakartam menni diákmunkára de ott a diákszövetkezetbe azt mondták hogy nekik nemzetközi diákigazolvány nem jó nekik csak magyar diákigazolvány felel meg aminél az iskola neve helyet az van írva hogy "Külföldön tanulok". Most itthon ennyire hülyék lennének a szabályok vagy mi van hogy a nemzetközi diákigazolványt aminek a nevében benne van hogy nemzetközi nem fogadják el. Mással amúgy aki külföldön tanul volt ilyen vagy csak én választottam valami elmaradott felfogású diákszövetkezetet?

2020. jún. 8. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem totálisan evidens hogy Magyarországon magyar tanulói jogviszonnyal lehetsz diákmunkás.
2020. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam dolgozhatnák csak 3-4 hónap még egy olyan magyar diákigazolványt kiállítanak amire ráírják hogy "Külföldön tanulok", és még félévente vissza is kell küldenem mert csak az oktatási minisztérium rakhat rá matricát. Nekem ez idegesítő benne ezért kérdezem hogy valamelyik diákszövetkezet elfogadja-e? Bár az lenne a legjobb ha csak oktatási azonosítót kérnének.
2020. jún. 8. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem fogadja el.

Viszont külföldi hallgatói jogviszony igazolással be lehet lépni iskolaszövetkezetbe.

2020. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!