Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire jó/érdemes online...

Mennyire jó/érdemes online elkezdeni a "B" kresz tanfolyamot? Van aki úgy csinálja?

Figyelt kérdés

Most akarom kezdeni a jogsit, de pont ugy indulnak tanfolyamok hogy nem igazán tudok tanterembe járni.

Nehezebb-e szerintetek, vagy rosszabb a tantermisnél?

Aki bejár az órákra az is leírhatná hogy ő hogy gondolja, milyen bejárni.


Nem tudom mennyit számít de Debrecenben az Orbán Autósiskolánál akarom elkezdeni.



2020. júl. 17. 16:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Uhh, nagyon köszönöm nektek hogy még írtatok.

Még nem sikerült elmennem az iskolába hogy jelentkezzek, de lassan már csak sikerülni fog.

Neked pedig aki azt írta hogy segítene, nagyon szépen köszönöm! Remélem nem kerül rá sor és érteni fogom, de ha netán nem akkor tudod hogy itt leszel. <3

2020. júl. 22. 21:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Itt leszek 11-es! Csak nyugodtan írj! Akár privátban is!
2020. júl. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is online csináltam, jó volt, hogy otthon is tanulhattam, nem kellett ezért bebuszozni a városba, illetve jól felkészít a vizsgára. Nekem online kresz után elsőre sikerült a vizsga, szerintem teljesen jó választás.
2020. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!