Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános ápolási és egészségü...

Általános ápolási és egészségügyi asszisztens mit is csinál?

Figyelt kérdés
Munkaügy által jelentkeztem erre a tanfolyamra. De ők semmit nem tudnak mondani hogy hova lehetve vele el helyezkedni és mit is csinál az ember ezzel a tanfolyammal valójában. Keresgéltem de igazából nagyon semmit nem találtam, amit igen az nem túl biztató,ápoló mellett segít, érettségihez van kötve ez a tanfolyam, de a sima ápoló pedig 8 osztályhoz. Aki esetleg el végezte az tudna nekem bővebb információt adni. Mit is csinál, hol lehet el helyezkedni.

#tanfolyam #asszisztens #Hol lehet el helyezkedni
2020. júl. 21. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Az általános ápolási és egészségügyi asszisztens egészségügyi intézményekben (fekvőbeteg intézetek, járóbeteg szakrendelők, hospice szolgálatok), más egészségügyi szakemberekkel együtt csapatban vagy önállóan dolgozik. Feladatai között szerepel a beteg fogadása, előkészítése, vizsgálati anyagok levétele, laborba juttatása, dokumentálása, a műszerek és eszközök sterilen tartása, a veszélyes hulladék kezelése, valamint segédkezés a műszeres és fizikális vizsgálatok elvégzésében. Megfelelő tudással rendelkezik egészségügyi és klinikumi alapismeretekből, melyeket magas szinten alkalmaz.

[link]

2020. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!