Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győrben az SZE-n melyik...

Győrben az SZE-n melyik kollégium a legjobb?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz idén kezdek ott. A Famulus koliban egyszer jártam már, egy éjszakát aludtam is ott, viszont a többiről semmit nem tudok, kb hogy a multifunkciós épületbe és a hegedűs Gyula a kampuszon van, a külső pedig messzebb. Úgy tudom a multifunkciós a legmodernebb, de sok szakon mégis a hegedűsön magasabb a pontszám. Melyik milyen, melyiket ajánlanátok?

2020. júl. 21. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Külső koli néhány km-el arrébb van, de van ingyenes egyetemi járat, ami 15 percenként közlekedik. Gyalog egy jó fél óra amúgy. Nem voltam még ott, így bővebben nem tudok nyilatkozni, de nem sok jót hallottam róla...

Hegedüs és a Multi elég hasonlóak egymáshoz. A Hegedüs a régebbi, a Multi pedig a hozzáépített, 2017-ben átadott új rész, ez a legmodernebb. A Hegedüs 6,a Multi pedig 9 emeletes.

A Multiban egy blokk tulajdonképpen az a rész, ahol laksz. Blokkba belépve van egy előtér közös szekrénnyel és hűtővel, balra és jobbra a fürdő és a wc, szembe pedig a 2 szoba. Mindegyik szoba 2 személyes, tehát 4-en laknak egy blokkban. A szobában egyébként 2 ágy, 2 íróasztal, egy szekrény és polcok vannak.

A Hegedüsben nincsenek blokkok, hanem ott a szobák egyből a folyosóról nyílnak. Talán egy picivel szűkebbek a szobák, mint a Multiban. Viszont a fürdő-wc (egy helyiségben) közös itt is 2 szoba között, tehát ezen is 4 ember osztozik. Viszont a hűtő szobánként van, szóval itt 2,a Multiban pedig 4 ember osztozik rajta.

A többi rész nagyjából megegyezik, minden emeleten van konyha, társalgó, mosóhelyiség és wc. Különbség még, hogy a Multiban 2-2 lift van, a Hegedüsben pedig csak 1,de át lehet járni az épületek között, szóval ez nagy gondot nem jelent.

Remélem nagyjából érthető volt, ha van még kérdés, írj nyugodtan. :)

2020. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!